PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slike mojih kanarčkov

2 posters

Go down

Slike mojih kanarčkov Empty Slike mojih kanarčkov

Objavlja  nika Sre 13 Maj 2009, 02:24

Upam, da bo tole delovalo.

Najprej nekaj slik samičke in prejšnjega samčka (januarja je poginil). Kopanje, urejanje perja in letanje.

http://kanarcki.shrani.si/?NIKA+IN+LEON

Tole pa so bili letošnji mladički.

http://kanarcki.shrani.si/?MLADI%C4%8CKI
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Slike mojih kanarčkov Empty Re: Slike mojih kanarčkov

Objavlja  Maja Sre 13 Maj 2009, 05:42

Ja kakšne lepe slike... šokiran zelo vesel Kako ste jih tako ujeli v letu? Super slike res... Vidim, da je za kanarčke pri vas res zelo dobro poskrbljeno. Kako pa je zdaj parček, ju imaš posebaj, vsakega v svoji kletki?


Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Slike mojih kanarčkov Empty Re: Slike mojih kanarčkov

Objavlja  nika Sre 13 Maj 2009, 07:32

Prve slike je posnela nečakinja. Ravno sem se spravila čistiti kletko, ko je prišla poslikat ptičke. Potem je prišel še mojster za centralno kurjavo, tako da sem jo pustila samo s ptiči. Imela je ogromno časa na razpolago, zato ji je uspelo narediti nekaj res lepih slik in te sem tudi naložila. Ostale so bolj običajne.

Ptička sta ločena in sta že prebolela izgubo mladičev. Vsak dan ju spustim za kakšni dve uri in imata dovolj časa za druženje. Prvo kar naredita je, da gresta vsak v drugo kletko pogledat, kaj je dobrega za pojest. Običajno je sosedova hrana bolj zanimiva od tiste v lastni kletki, vsaj tako kaže.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Slike mojih kanarčkov Empty Re: Slike mojih kanarčkov

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu