PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV

3 posters

Go down

SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV Empty SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV

Objavlja  nika Pon 09 Maj 2011, 02:17

povezava na spletno stran s slikami različnih vrst kanarčkov

http://www.kanaryasesi.com/renk_kanaryalari_13.asp

le kdo bi vse poznal
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV Empty Slike različnih vrst kanarčkov

Objavlja  Joško Pon 09 Maj 2011, 04:40

zelo vesel Nika, spletni naslov, ki si ga kopirala je izredno zanimiv. Ne boš verjela, tudi v slovenskem prostoru se najdejo ljudje, ki so se specializirali za ocenjevanje posameznih vrst ptic, ki jih je tu možno videti. Sodniki - ocenjevalci ocenjujejo po standardih svetovne ornitološke organizacije (krajše: COM). Društva za varstvo in vzgojo ptic in njihova krovna organizacija Zveza društev za varstvo in vzgojo ptic Slovenije organizirajo v jesenskem času tekmovanja, kjer se izbere najboljše primerke skupin. Običajno januarja ali v začetku februarja se tudi naši gojitelji odpravijo s pticami na svetovno tekmovanje. Če boš malo pobrskala po forumu, boš lahko ugotovila, da so bili tudi letos zelo uspešni.

Sicer si lahko zadnjo državno razstavo (tekmovanje) ogledaš tudi na fotografijah našega zagnanega forumca Alojzija. On je tudi napisal veliko zanimivega o kanarčkih. Kar se pa tiče literature o ocenjevanju ptic, se pozanimaj pri članu lokalnega društva za varstvo in vzgojo ptic. Naslove društev najdeš na povezavi Zveze društev...
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV Empty Re: SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV

Objavlja  Alojzij Pon 09 Maj 2011, 08:05

nika je napisal/a:povezava na spletno stran s slikami različnih vrst kanarčkov

http://www.kanaryasesi.com/renk_kanaryalari_13.asp

le kdo bi vse poznal

Tudi jaz se ti zahvaljujem za tale link o kanarčkih, ki prikazuje pestrost barv in veliko vrst kanarčkov.
Že nekaj časa sem iskal nekaj podobnega, da bi članom ob tekstu pokazal še točno določenega kanarčka. zelo vesel

Dokler človek ne vidi in ne spozna vsaj del tega, si ne predstavlja, kaj je v dobrih štiristo letih mogoče narediti
z poznavanjem genetike in selekcijo. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV Empty Re: SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV

Objavlja  nika Pon 09 Maj 2011, 08:41

Me veseli, da sem našla nekaj koristnega. Slike, ki se pojavljajo v knjigah (teh, ki so pri nas razpoložljive) niso ravno nazorne, ali so narisane ali pa so barve slabe. Kupujem samičko, zato se malo bolj zanimam za te stvari. Sicer se ni za bati, da bi kdaj lahko katerega kanarčka res prepoznala, katere vrste je. Se mi zdi pa res neverjetno, koliko jih je.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV Empty Re: SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV

Objavlja  nika Čet 12 Maj 2011, 08:21

Še ena koristna povezava, poleg kanarčkov je tudi nekaj drugih ptic

http://www.fotosdecanarios.com/

na obe sem naletela na spletni strani obalnega društva
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV Empty Re: SLIKE RAZLIČNIH VRST KANARČKOV

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu