PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako navaditi skobčevko

Go down

Kako navaditi skobčevko Empty Kako navaditi skobčevko

Objavlja  Patie Čet 31 Maj 2012, 03:07

Zdravo. Imam dve skobčevki, ki prideta na roko. No, če v roki držim bar. Zanima pa me, ali se da skobčevke navadit, da bi jih npr. jih vsaj malo ''počohal''. Se mi zdi da ja. A mi lahko kdo, prosim, svetuje kako bi se ju to navadilo, da bi mi bolj zaupala? Sicer ju pa še nimam dolgo, torej, najbrž še ni čisto čas, bi ju pa rada čim prej. Hvala za odgovor!
Patie
Patie
Član
Član

Število prispevkov : 16
Datum registracije : 29/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Kako navaditi skobčevko Empty Re: Kako navaditi skobčevko

Objavlja  Gost Čet 31 Maj 2012, 03:14

S tem da ti gre na prst kar nadaljuj, bolj ko bo hodila po tebi bolj se bo udomačila- nasmeh
Kar strpno! mižikanje
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Kako navaditi skobčevko Empty Re: Kako navaditi skobčevko

Objavlja  Patie Čet 31 Maj 2012, 03:24

Bom, ampak se vidi, da bo eden (ta na slikci) prej uspel, je malo bolj drzen. Drugi pa malce bolj preudarno premisli, potem ga pa posnema. zelo vesel
Patie
Patie
Član
Član

Število prispevkov : 16
Datum registracije : 29/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Kako navaditi skobčevko Empty Re: Kako navaditi skobčevko

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu