PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prepelice skupaj z drugimi živalmi

Go down

prepelice skupaj z drugimi živalmi Empty prepelice skupaj z drugimi živalmi

Objavlja  Gost Sre 20 Jun 2012, 02:54

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če ima kdo kakšne izkušnje kako se prepelice obnesejo skupaj s katerokoli drugo živalico... rada bi imela tudi par prepeličk, pa nevem h komu bi bilo najbolj primerno da jih dam, k mini kuncem ali npr. k nimfam, eksotom.. ? Kar se tiče velikosti prostorov - volier ni problema, bolj je problem ker niso pregrajene...

Hvala za vsakršno informacijo in lp,
Metka Nimfa
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

prepelice skupaj z drugimi živalmi Empty Re: prepelice skupaj z drugimi živalmi

Objavlja  Alojzij Sre 20 Jun 2012, 06:57

Prepeličke lepo dopolnujejo in zapolnujejo voljere z manjšimi pticami (eksoti, kanarčki). Prostorsko se ne ovirajo, ker se prepelice zadržujejo samo na tleh.
Tudi glede prehrane niso izbirčne in so zadovoljne z drobnimi semeni. Pobirajo semena, ki jih ptice pustijo ali razmečejo.
Pri prepelicah je potrebno paziti, da ima samec več samičk. Razmerje naj bo vsaj en samček na tri samičke! nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

prepelice skupaj z drugimi živalmi Empty Re: prepelice skupaj z drugimi živalmi

Objavlja  Gost Sre 20 Jun 2012, 09:37

super, potem bomo pa kar poskusili to sožitje;
o samčku pa nisem niti razmišljala,ker jih ne bom vzrejala, sem se samo slabo izrazila - ko sem napisala par prepelic, je bilo mišljeno kot "nekaj" prepelic, ampak tudi to razmerje mi je dobrodošla informacija.
hvala...
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

prepelice skupaj z drugimi živalmi Empty Re: prepelice skupaj z drugimi živalmi

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu