PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prvo gnezdo

Go down

prvo gnezdo Empty prvo gnezdo

Objavlja  Uroš K Ned 12 Avg 2012, 21:23

imam par skobčevk, ki sta letos prvič valila. trenutno so v gnezdu tri jajčka, morda bo še kakšna danes. zanima me kolikokrat na dan samica zapusti gnezdo. lahko bi rekel da je gre moja ven za vsake pol ure uro za nekaj minut potem pa nazaj not. ker je to tudi moj prvi par skobčevk ki vali me samo zanima če je to normalno obnašanje ali se je preprosto ne da sedeti tako kot bi bilo treba?

prav tako me zanima če morda veste kakšni mladiči bi bili pri kombinaciji sky blue x lutino. lutino ima zelene in rumene starše, za samca ne vem.
ali bo v tem primeru velja teorija da je potem: 25%normalnih samcev, 25% ino samcev in 50% normalnih samic?

hvala za odgovor
Uroš K
Uroš K
Član
Član

Število prispevkov : 48
Datum registracije : 08/02/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu