PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NImfe

2 posters

Go down

NImfe Empty NImfe

Objavlja  macgyver791 Sre 29 Avg 2012, 04:52

LP

Imam problem..
Doma imam 3 nimfe. Par in pa samico. Par je vedno skupaj in se zelo lepo razumeta, druga samica pa je sedaj znesla 3 jajca in jih hoce valiti, vendar samec od druge samice ji ne pusti in jo preganja po kletki, tako da je na koncu on gre v valilnico in ne pusti nikogar notri. tudi drugi samici nameravam kupiti samca in me zanima ali jo bo potem drugi nehal preganjati in jo pustil pri miru ter se osredotočil na svojo samico tako da bom na koncu imel dva para in se bosta razumela?
macgyver791
macgyver791
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 29/08/2012
Starost : 32

Nazaj na vrh Go down

NImfe Empty Re: NImfe

Objavlja  Uroš K Sre 29 Avg 2012, 08:44

Mislim da nebi bilo problema cče kupiš še enega samca, upam samo da imaš dovolj veliko kletko. Naslednji korak bi bil da odstraniš vse gnezdilnice in jih spet obesiš šele spomladi ko se tudi drugi par dodobra spozna...
Uroš K
Uroš K
Član
Član

Število prispevkov : 48
Datum registracije : 08/02/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu