PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prodam vec vrst papig in perutnine

Go down

prodam vec vrst papig in perutnine Empty prodam vec vrst papig in perutnine

Objavlja  kanarček Sob 20 Okt 2012, 06:12

lep pozdrav!

Prodam samčka rdeče penante s sami odličlnimi ocenami na razstavi je star 4 leta in ker mi je umrla samička bi ga prodal ali pa kupil samičko iste vrste.
cena: 60e

Prodam rumeno čele kakarikije samčka in samičko
cena : 35 e kom.

PRODAM VEČ KOMADOV PRITLIKAVE PERUTNINE PASME Pritlikavi fenikS. Starši od mlade perutnine so tekmoovalin a različnih razstavah in na vsaki razstavi sem dubil prvaka tako da je kvaliteta. Za zdaj imam 2 kuri za prodat in 4 peteline. starih 2 do 4 mesece
cena po dogovoru




za vse informacije , slike in ostalo me lahko kontaktirate na tel :031 297 778 ali na mail: blaz.berlic1@gmail.com

avatar
kanarček
Član
Član

Število prispevkov : 25
Datum registracije : 05/06/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu