PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senegalska papiga

5 posters

Stran 3 od 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Pet 23 Nov 2012, 19:15

lepo ime, jaz imam zajčico Bleki nasmeh zdaj mi pa že zmanjkuje idej, k imam tolk živali.
A si že razmišljal tud o kakšnih igralih? Jaz moram pogruntat eno visečo varianto, ker mi po tleh že zmanjkuje prostora mižikanje
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Pet 23 Nov 2012, 19:24

Hvala mižikanje A si opazil, da senegalček ful bolj uboga?? Bogi tam zadaj za hrbtom vse takoj uboga, takoj ko sliši, pa nič ne dobi zelo vesel
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Pet 23 Nov 2012, 19:40

Ja tudi igrala so že v idejah oz vsak čas se bojo začela tudi delati. Zdej če misliš ,da visi iz stropa dol , potem sta dobra dva viseča kroga ki sta povezana in na njem so tudi razna igrala pa še lojtrca z igrali je lohka gor,vse je pa iz tkanine oz špaga ,to sm vidu v mr. petu stane pa če se ne motim mali 12€ veliki pa 27€. Je pa več varjant ,lahko je krog v krogu al pa eden za drugim.
Lahko pa sama narediš ,jest bom sigurno sam delou ,ker mi je v užitek pa še ceneje je, pa lohka narediš tako kot tebi paše. Mal me tale dež heca ker ne morem it po veje .Iz lesa narediš poden in v sredo zabiješ oz pritrdiš večjo vejo oz rogovilo na katero lahko poljubno dodajaš druge veje in igrače, to je za na tla postavit. Za visečo bo pa isto lesen poden z robom ,na vogalik pa špaga ki bo pritjena v strop . Na ta poden se da lahko vejo al pa kej druzga.

Neki podobnega imam v mislih narediti sam https://www.youtube.com/watch?v=s0w34iIQP68&feature=related
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Pet 23 Nov 2012, 19:41

gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Pet 23 Nov 2012, 19:47

Jaz bi tud nekaj takega, samo da bi viselo s stropa dol, ker v dnevni imam dvojno višino in je dovolj prostora, da nekam obesim. Po tleh pa nimam več veliko šans, še stojalo prodajam, ker ga nimam kje imet. Bi pa rada naredila dovolj veliko, da ga bo lahko tudi amazonka uporabljala, ker zdaj mi nima kje pristat kadar frči po hiši, in vedno prileti nazaj na njeno kletko al pa zasilno nekomu na rame nasmeh

nekaj takega bi rada, da je čimbolj natur, pa brez šalčk, ker se držim tega, da so izven kletk samo "nagrade"

[img]Senegalska papiga - Page 3 Igrala [/img]

Bom šla danes porezat eno divjo trto, ki ni bila nikoli škropljena, in probala čimbolj zvit veje, da se mi tako zvite posušijo mižikanje


Nazadnje urejal/a metka26 Pet 23 Nov 2012, 20:18; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Pet 23 Nov 2012, 20:13

Ja pol je sigurno viseča kroga al pa viseča igralnca najbolša varjanta.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Pet 23 Nov 2012, 20:16

Aja za ime mam eno idejo ,ki sem jo sicer ukradu bratu ampak nima veze . Oli ker je zelen kot oliva recmo ,lahko je žensko ali moško.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Pet 23 Nov 2012, 20:19

Je že pes od prijatelja in bo zmeda, ko bo z njim na obisku jokanje Mi je pa všeč KIVI in zaenkrat še nobenega ne poznam nasmeh
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Pet 23 Nov 2012, 20:58

Bom res kar nekaj takega naredila, pa še ta "lovilec svinjarije" spodaj, kar z unimi klanfami od naramnic, da se bo dalo čistit in menjavat platno... in res boljše da ga dam s stropa dol, da bo samo za ptice, ker drugač ga bojo takoj glodalci napadli nasmeh

[img]Senegalska papiga - Page 3 Zimbabwe [/img]
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Pet 23 Nov 2012, 22:24

U super zadevca ,pa še tole z platnom spodaj je dobra ideja. Hvala ti za idejo , sive celice že iščejo idejo, koker so dons sposobne.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Sob 24 Nov 2012, 03:27

Ker nisem imel časa za pohod po trgovinah ,sem malo pobrskal po internetnih straneh. Kliker za vzgojo psa je od 2€ do 6€ nekje.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Sob 24 Nov 2012, 09:10

No, sej pol ni tako draga zadevca in lahko probamo nasmeh , hvala mižikanje
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Sob 24 Nov 2012, 11:09

Danes sem pri bratu probal kliker za pse ,(ga majo od punce starši za psa )je ornk glasen, pravi pa da imajo v mr. pet še klikerje ki so tišji in manši, tko da bom med tednom šou pogledat zadevo.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Sob 24 Nov 2012, 19:49

pri nas so tudi zdaj, končno odprli Mr. pet in bom tudi šla pogledat za čimbolj tihega, ker se mi zdi da mi bo motil vse ostale če bo preglasen... in da bo potem kot na unem posnetku, ki si ga poslal, ko je bogi senegalček delal vse v "prazno"
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Sob 24 Nov 2012, 22:16

Na splošno še nisem videl trgovine ki bi imela veliko izbiro igrač,igral in pripomočkov za papige.Nevem a pri nas to ni tako poupraševanje,al pa ljudje raje kupujejo preko internetnih trgovin.
Metka ti si blizi italije , kakšno je pa tam stanje ?
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Sob 24 Nov 2012, 22:38

Meni se ne ljubi laufat po trgovinah in 90% stvari kupim kar preko neta. Ti lahko pa takoj povem zakaj se ne dobi teh stojal in igral, ker sem zjutraj gledala na nemškem ebayu in se skoraj sesedla ko sem videla cene... šokiran za prazen nič, sem prepričana da sva midva sama sposobna naredit veliko bolj izvirne in uporabne stvari.. mižikanje

samo za foro si poglej cene, pa boš videl kakšno voljo po ustvarjanju boš dobil mižikanje jaz sem jo že nasmeh

http://www.ebay.de/itm/TISCH-FREISITZ-aus-HOLZ-Papageienfreisitz-WURZELHOLZ-f-PAPAGEIEN-Kafig-Voliere-/330830513794?pt=de_haus_garten_tierbedarf_v%C3%B6gel&hash=item4d07090682#ht_1341wt_1265

http://www.ebay.de/itm/FREISITZ-aus-Holz-Papageienfreisitz-JAVA-WURZELHOLZ-Papageienspielzeug-NEU-/330830608223?pt=de_haus_garten_tierbedarf_v%C3%B6gel&hash=item4d070a775f#ht_1350wt_1265

http://www.ebay.de/itm/FREISITZ-aus-Holz-PAPAGEIENFREISITZ-JAVA-WURZELHOLZ-Papageienspielzeug-1-40-M-/230884576617?pt=de_haus_garten_tierbedarf_v%C3%B6gel&hash=item35c1cb0d69

http://www.ebay.de/itm/TISCH-FREISITZ-AUS-HOLZ-FUR-PAPAGEIEN-KAFIG-VOLIERE-NEU-/330831086767?pt=de_haus_garten_tierbedarf_v%C3%B6gel&hash=item4d0711c4af#ht_1192wt_1265

http://www.ebay.de/itm/FREISITZ-aus-Holz-Papageienfreisitz-JAVA-WURZELHOLZ-Papageienspielzeug-NEU-/330834204991?pt=de_haus_garten_tierbedarf_v%C3%B6gel&hash=item4d0741593f#ht_1517wt_1265

http://www.ebay.de/itm/FREISITZ-aus-Holz-PAPAGEIENFREISITZ-ORIGINAL-JAVA-WURZELHOLZ-160x87x64cm-NEU-/230884576324?pt=de_haus_garten_tierbedarf_v%C3%B6gel&hash=item35c1cb0c44#ht_1360wt_1265
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Sob 24 Nov 2012, 23:08

Ja cene so res bolano visoke. Stojala in igrala mislim sigurno narediti sam o tem ni dvoma, bol sem mislu v smislu raznih igrač . No pa tud te se da narest.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Sob 24 Nov 2012, 23:15

Jaz tudi, edino mogoče kakšne une obroče iz debele špage, pa kak zvonček in žogico z luknjami bom kupila, drugo pa ne, ker so mi prav grde tiste živo pisane načičkane igrače... bom raje po dolgih letih začela spet malo z makramejem in sama kaj stvorila, zdaj bo itak zima in bo več časa.
A si imel kakšno konkretno igračo v mislih?
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Sob 24 Nov 2012, 23:39

Ne ne ,nism imel nobene konkretno,čist tako na splošno me je zanimalo. No sej časa je še več kot dovol za ideje in izdelavo.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Ned 25 Nov 2012, 21:08

... včeraj sem šla v Trnovski gozd nabirat veje, da se počasi spravim k projektu, pa me je ena stvar spravila v tako slabo voljo, da se raje nisem lotila, ker bi vse zafušala..
Hitro po tistem ko smo prišli v gozd, je psica našla en malo večji transportni box za živali, kar je bilo spet očitno da se je nekdo znebil ljubljenčka ali pa njegovih mladičev, tako da jih je prinesel lisicam.. Ker je ta stvar zgledala še dokaj "frišno" odložena, smo psici ukazali naj "išče", vendar je bilo že prepozno, žal jokanje
Res nevem, da ta človeška zloba nima nobenih meja, da se morajo na tak način reševati obveznosti do živali, po liniji najmanjšega odpora v gozd lisicam al pa v vodo kjer se ve da so večji somi. šokiran
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Pon 26 Nov 2012, 03:58

A tud to se dogaja,čist ti verjamem ,da te je iz tera vrglo.Mah žalostno je , da ludje ne znajo poskrbet za svoje hišne ljubljenčke, da prepreči razplod in se pol tko na grd in krut način rešuje njihovo napako. Takmu bi prou prvošču da bi ga dobila ena besna divja svina,al pa medvedka z mladiči,pa da ga vidm heroja pol. Po čem pa sklepaš da je bilo na frišno?

gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Pon 26 Nov 2012, 04:24

Da je bilo frišno vem po tem, ker je jesen in po transportnem boxu še ni bilo nič listja nametanega, pa zraven so bile stopinje v blatu, ki bi se tudi že zabrisale in prekrile z listjem če bi šlo par dni mimo...
Ja res se dogaja taka svinjerija, da ne moreš verjet.. Enkrat sem pa v jezeru zapela trnek in iz vode potegnila žakelj od krompirja poln utoplenih mačjih mladičev, obtežen s kamnom.. Tudi jaz ne maram mačk, ampak vseeno mislim da obstaja veliko bolj humanih variant.. Samo kaj češ naredit v takih primerih, prav nič, ker itak ne moreš dokazat kdo je bil.. jokanje
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Gost Pon 26 Nov 2012, 18:34

Med iskanjem idej za rekvizite za naše papige, sem našla tudi tole mutacijo in kar ne morem verjet, da so tudi takšni senegalčki šokiran

[img]Senegalska papiga - Page 3 Senegalyellowmutation [/img]
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  gape Tor 27 Nov 2012, 04:21

Opa rumeno oranžna,lepa kombinacija, mogoče mal pusta ampak še zmeri lepa.Verjetno jih je zelo malo. Kako pa sploh pride do teh "umetnih " mutacij,z kemijo al kako ,a kdo ve?
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty spet malo slikic

Objavlja  Gost Pon 03 Dec 2012, 06:32

naša malčka že dobivata barvo....

[img]Senegalska papiga - Page 3 Senegal1 [/img]

[img]Senegalska papiga - Page 3 Senegal [/img]


[img]Senegalska papiga - Page 3 Senegal2 [/img]
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga - Page 3 Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu