PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prodam kanarčke

2 posters

Go down

prodam kanarčke Empty prodam kanarčke

Objavlja  kenda.dr Sre 31 Okt 2012, 06:38

prodam kanarčke ,samčke in samičke letošnje,obročkane in sicer bele, rumene in postavne severne kodraste.

.vse si lahko ogledate na www.kanarcki.si Sem iz Gorij na Gorenjskem

mob 031 395 545
kenda.dr
kenda.dr
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 25/12/2010
Starost : 65

Nazaj na vrh Go down

prodam kanarčke Empty Re: prodam kanarčke

Objavlja  milanO Čet 01 Nov 2012, 02:58

kenda na slikah so kanarčki iz lanskega leta ne letošnji ,imaš kake slike kanarčkov z letošnjimi obročki zanimajo me beli kanarčki.Jih boš imel na državni razstavi?In kakša je cena?
milanO
milanO
Član
Član

Število prispevkov : 39
Datum registracije : 28/10/2010
Starost : 71

Nazaj na vrh Go down

prodam kanarčke Empty Re: prodam kanarčke

Objavlja  kenda.dr Čet 01 Nov 2012, 05:37

milanO je napisal/a:kenda na slikah so kanarčki iz lanskega leta ne letošnji ,imaš kake slike kanarčkov z letošnjimi obročki zanimajo me beli kanarčki.Jih boš imel na državni razstavi?In kakša je cena?


Slike kanarčkov so res lanske, in so simbolične, kajti da bi slikal vseh 150 letošnjih kanarčkov mi ne znese z časom.

Na državni razstavi bom prodajal cena pa je od15 - 20 eur.

kenda.dr
kenda.dr
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 25/12/2010
Starost : 65

Nazaj na vrh Go down

prodam kanarčke Empty Re: prodam kanarčke

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu