PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V kateri trgovini kupujete

3 posters

Go down

V kateri trgovini kupujete Empty V kateri trgovini kupujete

Objavlja  lakota Pet 28 Dec 2012, 05:42

Ker sem bolj nov na tem področju bi vprašal katera trgovina je bolj založena z opremo za ptičke. Po novem imam Nimfo in v večini trgovin kjer sem bil imajo bolj malo za ptice.

Hvala za odgovore.
Nimfa 3
lakota
lakota
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 8
Datum registracije : 28/12/2012
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

V kateri trgovini kupujete Empty Re: V kateri trgovini kupujete

Objavlja  lekovec Pet 28 Dec 2012, 09:15

Evo,še enkrat živjo!
Probaj čim več stvari-igral naredit-skonstruirat sam iz naravnih materialov,ideje pa malo pokopiraj na spletu ali pa v kaki trgovini.Za hrano in vodo jaz uporabljam inox posodice zaradi lažjega in temelitejšega čiščenja.Glede hrane je pa tako,da probaj več vrst le-te iz različnih trgovin(zootic,mr.pet,tucano,sejem v Grosuplju.....)in boš videl katero najraje je.Jaz sem na ta način prišel do ugotovitve katera hrana jim najbolj ugaja.Enako je z raznimi dodatki kot na primer kamen za kljun,ki so raznih okusov ali kaki posladki,ki niso za vsak dan.
ČAO
lekovec
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

V kateri trgovini kupujete Empty Re: V kateri trgovini kupujete

Objavlja  nixi Pon 07 Jan 2013, 02:12

Jaz kupujem povsot malo, nazadnje pa sem naročila opremo in hrano preko spleta iz tujine. Res optimalne hrane jaz v sloveniji še nisem zasledila, večina jih je primernih le za nimfe iz zunanje preletalnice in za rejo, saj vsebujejo preveč maščob za ptice v stanovanju, jaz hrano zato mešam z tisto za skobčevke.
Jaz za vodo uporabljam posodice iz inoxa, za hrano pa porcelan, prav tako so primerne tudi keramične posode, ali če razmišljaš o hranjenju na tleh tudi keramični podstavki. Izogibaj pa se plastike, saj se hitro poškoduje v vrezninah pa se lahko vgnezdijo kakšne bakterije, plesni...

Najboljše palčke za sedenje, pa lahko najdeš v naravi, torej veje in palice nepravilne oblike, sej je zelo pomembno za obrabo krempljev in ne preveč enostransko obremenitev nogic.
Zelo priljubljena igrača so pa sveže veje z listjem, ali zdaj v zimskem času leska z temi "črveki" zelo vesel

Drugače pa tako kot pravi lekovec lahko veliko igrač narediš sam. Zelo priljubljeno so pri meni tudi naravne poličke iz plutovine (kupiš jih lahko pri opremi za plazilce), zudi iz tega se da naredit kakšno gugalnico.
naprimer tako:
http://www.nymphensittich-forum.net/forum/thread.php?threadid=37270

Tukaj je tema z predstavitvijo doma narejenih igrač:
http://www.nymphensittich-forum.net/forum/thread.php?threadid=132&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=24
Idi kr nazaj po straneh, zagotovo dobiš kakšno idejo mižikanje

Želim ti veliko veselja z tvojim novim prijateljem!


Prosim razmisli o tem, da bi tudi tvoji papigi naredil veselje in ji priskrbel prijatelja iste vrste
nixi
nixi
Član
Član

Število prispevkov : 94
Datum registracije : 03/05/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

V kateri trgovini kupujete Empty Re: V kateri trgovini kupujete

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu