PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

4 posters

Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  Anastasia60 Tor 09 Apr 2013, 19:21

Se opravičujem, če je tema že kje načeta, vendar je nisem še zasledila.
Zanima me namreč, kje bi se dalo to ''obleko'' dobiti, in za zmerno ceno. Bliža se poletje in naš Miki je navajen da je zmeraj pri nas, ko je bil še tam okrog 3eh mesecev je bil z nami na vrtu poleti. Sedaj je že malo večji (8 mesecev bo), zato me zanima kje bi se dalo dobiti tako obleko, da se ga počasi navadi na njo, in da gre lahko kasneje tudi ven z nami, na sprehode, itd. (Živimo ob gozdu in reki, veliko narave). zelo vesel
Po trgovinah v sloveniji še nisem zasledila da bi se kje to prodajalo, da bi mu pa kupla samo ketnico za na nogo, me je pa strah, da če bi že hotel letati okoli bi ga samo v nogo žulilo. jokanje
No če bi kdo kaj več vedel, naj prosim napiše, pa tudi mnenje če se sploh splača kupiti tako obleko nasmeh najlepša hvala
Anastasia60
Anastasia60
Član
Član

Število prispevkov : 18
Datum registracije : 09/07/2012
Starost : 30

Nazaj na vrh Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty Re: OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  dominik Tor 09 Apr 2013, 20:50

Pozdravljena prinas boš naramnice zelo teško dobila razen če imaš koga poznanega v Ameriki namreč oni jih ne pošiljajo v Evropo.Prilepim ti sliko da boš vedela iskati to oblekico.Drugače je pa zadeva zelo super in priporočam jo tudi drugim.[img]OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) 20130410094148[/img]
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty Re: OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  Anastasia60 Sre 10 Apr 2013, 02:36

Najlepša hvala za odgvor! nasmeh bom še malo bolj raziskala in tudi prilepla link nasmeh
Anastasia60
Anastasia60
Član
Član

Število prispevkov : 18
Datum registracije : 09/07/2012
Starost : 30

Nazaj na vrh Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty Re: OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  marrytheseven Sre 29 Maj 2013, 23:52

Živijo,
jaz imam doma tole zadevo, kupljeno preko e-baya, velikost SMALL. Doma pa imam malega aleksandra, sicer sem ga poskušala privaditi na to amapk ni šlo, mogoče sem začela prepozno pri 2 letih. Je rdeče barve, lahko prodam za ceno se pa dogovorimo. Je še zapakirano, parkrat izprobano pa ni šlo.

Lp, M
http://www.ebay.com/itm/Premier-Feather-Tether-Bird-Harness-and-Leash-Petite-Green-Cockatiels-Conures-/251258868322?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a80321262
marrytheseven
marrytheseven
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 22/09/2011
Starost : 38

Nazaj na vrh Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty Re: OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  Anastasia60 Pet 31 Maj 2013, 06:40

Mi je žal nerabimo več nasmeh smo mu nabavili kletko za zunaj, da bo lahko vseeno z nami
Anastasia60
Anastasia60
Član
Član

Število prispevkov : 18
Datum registracije : 09/07/2012
Starost : 30

Nazaj na vrh Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty Re: OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  Blaž Novak Sre 26 Jun 2013, 20:16

marrytheseven je napisal/a:Živijo,
jaz imam doma tole zadevo, kupljeno preko e-baya, velikost SMALL. Doma pa imam malega aleksandra, sicer sem ga poskušala privaditi na to amapk ni šlo, mogoče sem začela prepozno pri 2 letih. Je rdeče barve, lahko prodam za ceno se pa dogovorimo. Je še zapakirano, parkrat izprobano pa ni šlo.

Lp, M
http://www.ebay.com/itm/Premier-Feather-Tether-Bird-Harness-and-Leash-Petite-Green-Cockatiels-Conures-/251258868322?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a80321262

Za koliko bi mi lahko prodala? Namreč tudi jaz kupujem nekaj za moji Nimfa Nimfa 2 ter kje bi bil možen prevzem? Drugače je verjetno to za Nimfe ker piše Cockatiels
Blaž Novak
Blaž Novak
Član
Član

Število prispevkov : 65
Datum registracije : 08/02/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty Re: OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  marrytheseven Pet 28 Jun 2013, 00:50

Odgovor na ZS
marrytheseven
marrytheseven
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 22/09/2011
Starost : 38

Nazaj na vrh Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty Re: OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  Blaž Novak Pet 28 Jun 2013, 02:22

Okej
Blaž Novak
Blaž Novak
Član
Član

Število prispevkov : 65
Datum registracije : 08/02/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit) Empty Re: OBLEKA ZA LETENJE (bird flight suit)

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu