PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jajčka

3 posters

Go down

Jajčka Empty Jajčka

Objavlja  Geisha Pon 17 Jun 2013, 05:09

Zanima me če bi bilo/šlo kaj narobe če bi mojima ptičkoma pobrala jajčka, jih izpihala in vrnila v gnezdo vprašaj To idejo sem dobila zato, ker nebi imela mladičkov, pravtako pa jima nebi odstranila gnezda. Dodala bi še to da sem jima do sedaj redno odstranjevala jajčka in da nebi rada izmučila samičke nevtralen
Geisha
Geisha
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 11/03/2013
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Jajčka Empty Re: Jajčka

Objavlja  LIŠČEK01 Tor 18 Jun 2013, 00:30

Ne vidim druge rešitve kot to, da odvzameš gnezdo. Če boš puščala gnezdo, bodo jajca ves čas in samička se lahko izmuči. Lahko pa narediš neustrezne pogoje za jajca, ker vsaka samica katerokoli vrste ptic bo nesla jajca, če ima pogoje.
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Jajčka Empty Re: Jajčka

Objavlja  Geisha Sre 19 Jun 2013, 00:52

Enkrat sem jima ze odstranila gnezdo za dva tedna. Ta cas sta samo sedela na spodnji palčki (ponavadi sta na zgornjih, na gungalnici ali pa veselo frčita sen ter tja), jedla sta zelo malo, kopala se nista nič pa tudi oglašala sta se bolj malo, zato sem jima dala gnezdo nazaj in sta isti dan spet veselo čivkala, frčala in gradila svoj domek. Od tu mi ideja za izpihana jačka, ker kot sem prej omenila, nebi rada izmučila samičke, pravtako pa nisem priprvljena na majhno "jato" ptic.
Geisha
Geisha
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 11/03/2013
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Jajčka Empty Re: Jajčka

Objavlja  nika Ned 23 Jun 2013, 11:09

Dvomim, da ti bo uspelo, ker je lupina precej tanjša kot pri kokošjih jajcih. Bolje da odstraniš gnezdo.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Jajčka Empty Re: Jajčka

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu