PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasveti pred nakupom amazonke

2 posters

Go down

Nasveti pred nakupom amazonke Empty Nasveti pred nakupom amazonke

Objavlja  Dedekmraz Sob 25 Jan 2014, 08:54

Živjo!
Moja sestra je imela včasih skobčevke in so mi zelo prirasle k srcu. Sedaj sem se odločil da bom kupil čez par mesecev amazonko. Nimam kaj veliko izkušenj s papagaji, ampak že od nekdaj sem želel kakaduja ali amazonko. Od vas, članov na forumu pa želim če mi lahko poveste par nasvetov, pripomb, idej glede nakupa te velike papige.
Imam tudi par vprašanj če bi lahko odgovorili.

1. Dobil sem informacije, če pustiš hrano v lončku čez noč v kletki imajo papige nekakšne napade da veliko pojedo. ali je to res?
2. koliko prostora mora biti v sobi, kjer se bo nahajal papagaj.
3. % vlage & temperatura ?

Prosim da mi poveste par informacij/nasvetov

lp Amazonka 
Dedekmraz
Dedekmraz
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 25/01/2014
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Nasveti pred nakupom amazonke Empty Re: Nasveti pred nakupom amazonke

Objavlja  z.j.jakob Ned 26 Jan 2014, 05:04

Živjo,
glede hrane v lončku mislim da ni res vsaj meni se to še ni zgodilo,
prostor zdaj kaj stem mislis kletko? ali sobo, soba niti ni tako pomembna čeprav je najbolje da je papiga v tisti sobi kjer se največ zadržujete to je ponavadi dnevna soba. kletka pa večja kot je boše je.
mislim da vlaga in temparatura nista pomembni pri sobnih pticah oz. ljubljenčkih na to moramo biti bolj pozorni pri parih ki valijo.
priporočam pa ti tudi da ptico kupiš pri rejcu in ne v trgovini.
moje mnenje pa je da so kakaduji veliko lepši in prijaznejši jaz imam doma samičko goffino kakaduja.
lp. jakob Kakadu 
z.j.jakob
z.j.jakob
Član
Član

Število prispevkov : 63
Datum registracije : 16/12/2013
Starost : 23

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu