PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več

2 posters

Go down

Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več Empty Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več

Objavlja  viktorija Ned 23 Feb 2014, 02:28

Lep pozdrav!
Moj kanarček se že tri dni non stop gleda v odsevu kletke(na spodnjem plastičnem delu)in ne poje več.Se obnaša kot ,da bi imel samičko v kletki.Sem razmišljala,da bi kej zalepla na notranjo stran kletke ,da se ne bi več videl ampak ne vem kaj.V bistvu vidi samo svojo senco in čez cel dan je na dnu kletke.Drugače je živahen se normalno kopa in prehranjuje.
viktorija
viktorija
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 6
Datum registracije : 13/01/2014
Starost : 51

Nazaj na vrh Go down

Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več Empty Re: Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več

Objavlja  z.j.jakob Ned 23 Feb 2014, 06:49

Na dno mu nasuj pesek za ptice ali pa polozi casopisen papir.
Lp.
z.j.jakob
z.j.jakob
Član
Član

Število prispevkov : 63
Datum registracije : 16/12/2013
Starost : 23

Nazaj na vrh Go down

Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več Empty Re: Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več

Objavlja  viktorija Ned 23 Feb 2014, 08:20

Pesek ima na dnu kletke.Odsev vidi na streneh kletke tam na plastičnem delu.
viktorija
viktorija
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 6
Datum registracije : 13/01/2014
Starost : 51

Nazaj na vrh Go down

Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več Empty Re: Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več

Objavlja  z.j.jakob Ned 23 Feb 2014, 21:26

Predlagam ti da zamenjas kletko, ker sm tudi jaz imel tako klekto pa sem jo zamenjal ker se mi je kanarcek zaletaval v plasticni del.
Lp.
z.j.jakob
z.j.jakob
Član
Član

Število prispevkov : 63
Datum registracije : 16/12/2013
Starost : 23

Nazaj na vrh Go down

Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več Empty Re: Kanarček se non stop gleda v odsevu in ne poje več

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu