PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

preveč peska poje!

2 posters

Go down

preveč peska poje! Empty preveč peska poje!

Objavlja  perla Pet 05 Apr 2013, 21:43

Zadnje dni poje moja skobčevka veliko (preveč) mineralnega peska in ima tudi bolj tekoče blato (ne vem, katero je vzrok in katero posledica). Vem, da sem enkrat nekje prebrala, da ni dobro, da ptica poje preveč peska, da ji ga moramo včasih tudi umakniti.
Kaj pa vi menite?
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

preveč peska poje! Empty Re: preveč peska poje!

Objavlja  nixi Čet 09 Maj 2013, 01:26

Jaz bi rekla, da ima trenutno večjo potrebo po pesku in ga zato tudi več poje. Vzrok je lahko kakšna bolezen, če se izdrebki še niso izboljšali, je najbolje, da si jo ogleda veterinar.
nixi
nixi
Član
Član

Število prispevkov : 94
Datum registracije : 03/05/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu