PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rejci..

3 posters

Go down

Rejci.. Empty Rejci..

Objavlja  leychiqa Tor 04 Nov 2014, 22:36

Pozdravljeni!

Že kar nekaj časa iščemo rejce velikih aleksandrov. A nažalost smo zelo neuspešni pri tem, saj vsak rejec je že prodal papagaje. Zato vas prosim če imate kakršnokoli informacijo o ročno hranjenih papagajih nam prosim sporočite.

Lep pozdrav nasmeh
avatar
leychiqa
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 24/04/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

Rejci.. Empty Re: Rejci..

Objavlja  neilpryde Ned 07 Dec 2014, 06:53

kot sva se ze v pm pogovarjala, ima ta mislim, da spet jajcka, tako da ga poklici
neilpryde
neilpryde
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 24/02/2014
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

Rejci.. Empty Re: Rejci..

Objavlja  Becks Ned 31 Maj 2015, 07:43

wejla

jst sm v petek (29.5.2015) kupu velikega aleksandra starga 4mesece... meni je blo rečeno da je ročno hranjen...
tko da probi pohlicat: Bojan 031 855 073 - Predmeja ( Ajdovščina )
lp
Becks
Becks
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 30/05/2015
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

Rejci.. Empty Re: Rejci..

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu