PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice

4 posters

Go down

Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice Empty Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice

Objavlja  Igor.povse Čet 25 Feb 2016, 05:12

Dragi forum bralci

Jaz imam tu ptice kot so Sove, Hawk, Eagle za prodat ali ne vem kje se da to prodati v Sloveniji ali kdo ve kam se bi lahko obrnu za prodajo teh cudovitih ptic so zelo dobri lovci in zelo ubogljivi mam slike njih in vse sam pomojem ce probavam prodat tu me bo administrator ven vrgu torej ce kdo ve kje se da prodati te ptice bi bil zelo hvalezen za kake informacije

lep pozdrav
Igor.povse
Igor.povse
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 25/02/2016
Starost : 45

Nazaj na vrh Go down

Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice Empty Re: Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice

Objavlja  LIŠČEK01 Čet 25 Feb 2016, 06:18

Če prav razumem se ukvarjate z vzrejo sov in ujed. Za tako prodajo se je najbolje obrniti na kakšen lovski forum ali revijo, sem skoraj prepričan da bi se dobil kupec
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice Empty Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice

Objavlja  Joško Pet 26 Feb 2016, 06:42

Z Uredbo o zavarovanih prosto živečih živalskih vrstah so zavarovane vse v Sloveniji prostoživeče vrste ptic, razen mlakarice, fazana, jerebice, domačega goloba, sive vrane, šoje in srake. Promet s sovami je potemtakem prepovedan.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice Empty Re: Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice

Objavlja  HighFood Pet 23 Sep 2016, 09:07

V kolikor sem jaz prebral uredbo (bi dal link, samo še ne smem) velja za živali v naravi. V kolikor jih je Igor.povse izvalil v ujetništvu in ima za to dokumentacijo, jih lahko proda.

Upam, da se ne motim, ker me tudi zanima, kaj ima na voljo, in ga prosim, da mi pošlje kakšne informacije na mail -> @ gmail.com

Lp!


Nazadnje urejal/a HighFood Tor 18 Jun 2019, 05:33; skupaj popravljeno 1 krat
HighFood
HighFood
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 23/09/2016
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice Empty Gojenje in promet s sovami

Objavlja  Joško Pon 26 Sep 2016, 21:48

"Komercialna ravnanja z osebki domačih zavarovanih vrst

Živalske vrste v Republiki Sloveniji zavarovanih vrst, ki so navedene v poglavju A priloge 1 Uredbe o zavarovanih prosto živečih živalskih vrstah in niso navedene v prilogi A Uredbe Sveta ES št. 338/97, je v skladu z Uredbo o ravnanjih in načinih varstva pri trgovini z živalskimi in rastlinskimi vrstami prepovedano uporabljati v komercialne namene.

Izjemoma so komercialna ravnanja z živalmi domorodnih zavarovanih vrst dovoljena, če so skladna s predpisi na področju varstva prosto živečih živalskih vrst in izpolnjujejo enega izmed pogojev, da so

⦁ osebki vrst pridobljeni v Republiki Sloveniji ali vanjo vneseni pred uveljavitvijo Uredbe o ravnanjih in načinih varstva pri trgovini z živalskimi in rastlinskimi vrstami, z dokazilom, da so bili pridobljeni v skladu s predpisi o zavarovanju prosto živečih živalskih in rastlinskih vrst; osebki rojeni in gojeni v ujetništvu;

⦁ nujno potrebni za napredovanje znanosti ali za nujne bio-medicinske namene in se dokaže, da je ta vrsta edina primerna za te namene, in kadar ni na voljo osebkov te vrste, rojenih in gojenih v ujetništvu;

⦁ namenjeni za gojitev v korist ohranjanju obravnavane vrste;

⦁ namenjeni raziskovanju ali izobraževanju, katerega cilj je varstvo ali ohranitev obravnavane vrste.

Potrdilo o dovolitvi uporabe živali v komercialne namene izda Agencija RS za okolje na podlagi vloge."

Prepis komentarja Agencije RS za okolje.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice Empty Re: Ali kdo ve kje se da prodati sove, Hawk, eagle ptice

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu