PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sivi Jako ali Modročela amazonka?

Go down

Sivi Jako ali Modročela amazonka? Empty Sivi Jako ali Modročela amazonka?

Objavlja  zelenko Pon 09 Maj 2016, 05:25

Pozdravljeni!
Na forum sem se prijavila, ker se z družino že dalj časa pogovarjamo in razmišljamo o tem, da bi medse vzeli novega člana in sicer se odločamo med Sivim žakojem in modročelo amazonko.
Zdaj pa bi radi dobili kaj informacij iz prve roke-torej prosimo vse, ki imate doma katerokoli od teh dveh ptic, če lahko napiše prednosti in slabosti.
Pozimi smo tudi že obiskali rejca in nam povedal, da je za družine bolj primerna modročela amazonka, saj se Sivi žako naveže bolj na enega člana družine, za ostale je pa bolj nedostopen in v primeru daljše odsotnosti osebe na katero je navezan, postane depresiven in si začne pulit perje-je res kaj na tem?
Spet drugi trdijo, da to ni res in zdaj smo res v dilemi.

Hvala za vsakršno izkušnjo!

Lp,
zelenko
zelenko
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 09/05/2016
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu