PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modročela amazonka

3 posters

Go down

Modročela amazonka Empty Modročela amazonka

Objavlja  zelenko Tor 28 Jun 2016, 00:58

Pozdravljeni!

No, pa smo se tudi mi odločili za sprejem novega člana-modročele amazonke. Prosila bi vse, ki imate izkušnje s to ptico, za praktične, dobronamerne napotke. Sedaj je naša še pri rejcu, jo pa dobimo v kakšnet tednu dni.
Kako rešujete varstvo za čas, ko greste na moreje? Jo vzamete s seboj, ali zanjo skrbi kdo drug?
Hvala zaenkrat
zelenko
zelenko
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 09/05/2016
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

Modročela amazonka Empty Re: Modročela amazonka

Objavlja  z.j.jakob Pet 01 Jul 2016, 11:33

Super.... nikoli vam ne bo vec dolgcas mižikanje ... mi nase papige vedno vzamemo na morje, razen ce gremo kam dle naprimer z letalom takrat je ne vzamemo s sabo ker bi bil tudi sam transport za ptico prevec stresen, takrar ostane doma pri sorodnikih...
Lp.
z.j.jakob
z.j.jakob
Član
Član

Število prispevkov : 63
Datum registracije : 16/12/2013
Starost : 23

Nazaj na vrh Go down

Modročela amazonka Empty Re: Modročela amazonka

Objavlja  zelenko Sob 02 Jul 2016, 08:54

Hvala za odgovor nasmeh
V čem jo prevažate? Kako je pa potem na morju-imate s seboj manjšo kletko?
Mi smo malo skeptični edino zato, ker jo bomo imeli cca. 2 tedna in potem že gremo na morje, pa se bojimo, da bi bilo to zanjo preveč stresno. Kaj mislite o tem?
Koliko časa pa imate vi amazonko?

lp
zelenko
zelenko
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 09/05/2016
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

Modročela amazonka Empty Re: Modročela amazonka

Objavlja  nika Ned 03 Jul 2016, 23:17

Zakaj se z rejcem raje ne dogovorite, da bi jo prevzeli šele po dopustu? Da ne bo za ptiča preveč sprememb naenkrat.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Modročela amazonka Empty Re: Modročela amazonka

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu