PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brošura

3 posters

Go down

Brošura Empty Brošura

Objavlja  Maja Pon 17 Maj 2010, 09:23

No, že nekaj mesecev nazaj sem dobila idejo, da bi se forum malo promoviralo s pomočjo brošur, ki bi jih razdelili po trgovinah za male živali. Zdi se mi, da je v Sloveniji zelo malo znanja o pticah v ujetništvu, še posebej kakšnih bolj eksotičnih. Trgovine za živali pa seveda gledajo samo na dobiček in ljudem ob nakupu ptic ne znajo kaj dosti svetovati. Zdelo se mi je dobro, da bi se oblikovalo eno preprosto brošuro, ki bi se jo lahko tiskalo na navaden papir, črno belo in razdelilo po trgovinah (seveda tam kjer bi pustili), tako da bi ljudje nekaj informacij dobili že iz brošure, za ostale informacije pa bi se zglasili na forumu.

Da si lažje predstavljate kaj mislim, spodaj prilagam brošuro, ki sem jo naredila. Sicer je o morskih prašičkih, ampak tako približno, da vidite kako naj bi izgledalo.
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Brošura Empty Re: Brošura

Objavlja  Maja Pet 11 Jun 2010, 06:51

No, kaj pravite na to? Se vam ne zdi dobra ideja?
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Brošura Empty Re: Brošura

Objavlja  nika Sob 12 Jun 2010, 09:26

Meni se zdi v redu. Mislim, da ima Tukano nekaj podobnega o posameznih vrstah ptic objavljenega na spletni strani in tudi v trgovini so imeli letake s kratkimi navodili za oskrbo. Sem bila prijetno presenečena. Če je človek novopečeni lastnik ali pa šele razmišlja o nakupu mu vsaka informacija prav pride.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Brošura Empty Re: Brošura

Objavlja  parrotking Sob 12 Jun 2010, 20:21

Meni se tut zdi v redu.Lepo si napisala.


LP cheers
parrotking
parrotking
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 11/06/2010

Nazaj na vrh Go down

Brošura Empty Re: Brošura

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu