PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanarčkovo petje

2 posters

Go down

Kanarčkovo petje Empty Kanarčkovo petje

Objavlja  LANA10 Sre 02 Mar 2011, 00:14

Meseca avgusta sem dobila kanarčka samčka, ki je zelo lepo in glasno pel.Konec novembra je prenehal s petjem, začel se je skubiti. Po mesecu in pol, je zamenjal perje. Toda do sedaj, se še ni povrnil njegov glas. Nekajkrat je poskušal, vendar tistega njegovega petja ni. Imam ga v sobi, s konstantno tem. 21°C, brez prepiha.
Pridružila se mu je tudi samička, zelo lepo sta se ujela, svetovali so mi, da ga bo mogoče to spodbudilo k petju. Sedaj v kletki je zelo živahno, saj ga samička osvaja. Imata tudi prosti izhod iz kletke.
Ali mi lahko kdo svetuje, kaj je vzrok prenehanju petja?(razen časa pri menjavi perja)

LANA10
LANA10
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 14/02/2011
Starost : 51

Nazaj na vrh Go down

Kanarčkovo petje Empty Re: Kanarčkovo petje

Objavlja  Alojzij Sre 02 Mar 2011, 04:43

To, da si dala samičko v kletko k samčku, ni bila pametna poteza. klicaj

Samičke imamo pri samčkih običajno samo takrat, ko jih parimo , da bi dobili potomstvo.
Samček najlepše poje, ko je sam. Saj je petje kanarčka pravzaprav svadbeni klic.
Samičko po možnosti premesti v drugo kletko in jo daj na mesto , da se ne bosta videla.

Prepričan sem , da bo že drugo jutro "pel kot kanarček"
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Kanarčkovo petje Empty Re: Kanarčkovo petje

Objavlja  LANA10 Sre 02 Mar 2011, 19:46

Alojzij je napisal/a:To, da si dala samičko v kletko k samčku, ni bila pametna poteza. klicaj

Samičke imamo pri samčkih običajno samo takrat, ko jih parimo , da bi dobili potomstvo.
Samček najlepše poje, ko je sam. Saj je petje kanarčka pravzaprav svadbeni klic.
Samičko po možnosti premesti v drugo kletko in jo daj na mesto , da se ne bosta videla.

Prepričan sem , da bo že drugo jutro "pel kot kanarček"

Hvala za nasvet...bom poskusila, če bo potem uspelo.
Lp
LANA10
LANA10
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 14/02/2011
Starost : 51

Nazaj na vrh Go down

Kanarčkovo petje Empty Re: Kanarčkovo petje

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu