PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja skobčevka govori:))

4 posters

Go down

Moja skobčevka govori:)) Empty Moja skobčevka govori:))

Objavlja  ivy2 Pet 17 Jun 2011, 19:36

Pozdravljeni,doma imamo skobčevko pupija,je zelo prisrčen in ga imamo neizmerno radi.Star je približno pol leta,kupili smo ga od rejca in pred tremi tedni je začel govoriti.Veliko se ukvarjamo z njim,pa tudi vedno je z nami v kuhinji,jaz sem ga prva slišala in anjprej nisem mogla verjet ušesom!!nasmeh Govori:živjo ivy,ivy ljubica moja,pupi lepi ptiček,pupi ma lepo hiško,baraba,imam igračko,dej ljupčka...pa še kaj bi se dalo najdt,imamo par posnetkov ampak so bolj slabši,ker se ne pusti snemat in ga moramo na skrivaj,hehhe

prej sva s fantom imela nimfo,kupljeno v trgovini ampak je nažalost po 5. mesecih zbolela in poginila:( tako,da sva se odločila,da bova kupila skobčevko in to od rejca,ne morem verjet kakšna razlika je.tale naš pupi ja veeelka baraba,čopko je bil pa res preveč prestrašen,možno tudi da sva bolnega kupila,bogi revček:((

tako,samo da sem vam malo predstavila našega lepega in pametnega ptička;)
ivy2
ivy2
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 12/09/2010
Starost : 38

Nazaj na vrh Go down

Moja skobčevka govori:)) Empty Re: Moja skobčevka govori:))

Objavlja  majaklr Pet 24 Jun 2011, 20:20

Me veseli zelo vesel upam da ga bosta lahko kaj posnela in z nami delila posnetke zelo vesel

LP Maja
majaklr
majaklr
Član
Član

Število prispevkov : 85
Datum registracije : 15/06/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Moja skobčevka govori:)) Empty Re: Moja skobčevka govori:))

Objavlja  snežinka Tor 30 Avg 2011, 00:15

BRAVO ! zelo vesel Naš Luki se je pa sam od sebe naučil govoriti. Čudno. Tudi jaz ga bom posnela. nasmeh nasmeh LP L + L 🐘 🐘
snežinka
snežinka
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 8
Datum registracije : 29/08/2011

Nazaj na vrh Go down

Moja skobčevka govori:)) Empty Re: Moja skobčevka govori:))

Objavlja  yulchi Ned 02 Okt 2011, 21:57

Čestitamo za pogumnega in zgovornega Pupija ter za vse vas, ki se veliko ukvarjate z njim zelo vesel
To vsaj kaže, da se ima papagajček dobro in da lepo skrbite za njega. Edino upam, da ga nimate samo v kletki. Drugače pa ti želim še veliko veselja, predvsem pa dobre živce, če ga imaš zunaj. Jih boš sčasoma potrebovala mižikanje
yulchi
yulchi
Član
Član

Število prispevkov : 24
Datum registracije : 15/10/2010
Starost : 38

Nazaj na vrh Go down

Moja skobčevka govori:)) Empty Re: Moja skobčevka govori:))

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu