PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

semenske palčke s sadjem

3 posters

Go down

semenske palčke s sadjem Empty semenske palčke s sadjem

Objavlja  Duška Sob 06 Avg 2011, 21:42

Zanima me kaj menite o semenskih palčkah z raznimi dodatki. Piše naj bodo vedno na voljo. Moj kanarček je najprej sploh ni opazil, potem je pa poskusil in mu je bilo očitno všeč; na koncu je jedel v glavnem samo to. Ko sem prebrala, da so v njej tudi pekovski izdelki sem jo odstranila in kanarček jo je iskal in ni hotel jesti svojega zrnja. Naj mu jo dam nazaj ali naj se zopet navadi svoje hrane? zavijanje z očmi

Lp Duška
Duška
Duška
Član
Član

Število prispevkov : 33
Datum registracije : 21/10/2010
Starost : 62

Nazaj na vrh Go down

semenske palčke s sadjem Empty Re: semenske palčke s sadjem

Objavlja  Alojzij Ned 07 Avg 2011, 00:53

Vsa instant hrana, vključno z omenjenimi palčkami, so samo komercialni prijemi posameznih proizvajalcev.
Moje mnenje je, da jim tovrstne dodatke dajemo samo občasno in še to v omejenih količinah. Za ptice je mnogo bolje, če jim nudimo samo naravno semensko hrano ter sveže sadje in zelenjavo. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

semenske palčke s sadjem Empty Re: semenske palčke s sadjem

Objavlja  Gost Ned 03 Jun 2012, 17:51

Jaz svojim nikoli ne devam tega , ker je tam notri (v ta poceni palčkah) izjemno veliko konzervansov.
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

semenske palčke s sadjem Empty Re: semenske palčke s sadjem

Objavlja  Duška Ned 03 Jun 2012, 21:14

Jaz je mojemu tudi ne dajem pogosto,zelo občasno, ko mu hočem dati "tortico" - kupila sem jih od firme versele laga, za katero Maja pravi, da ima dobro hrano za ptičke.
Lp. Duška
Duška
Duška
Član
Član

Število prispevkov : 33
Datum registracije : 21/10/2010
Starost : 62

Nazaj na vrh Go down

semenske palčke s sadjem Empty Re: semenske palčke s sadjem

Objavlja  lilijana Tor 07 Avg 2012, 05:59

Moji imajo v kletki to semensko palčko ampak sedaj ko imajo vsaki dan svež radič, jajce in jabolko se jo niti ne dotaknejo. Lani ko sem pa kupila dva kanarčka v trgovini, nista znala jesti svežega sadja in zelenjave sta bila pa nora na te palčke. V jajčni rumenjak sem zmešala malo narezanega radiče, po jabolko so imeli vedno svežo,...počasi so se navajali na to hrano in navadili. Pa tudi v eno vodo sem jim dala vitaminske kapljice , v drugo pa ne. Pili so čisto vodo brez kapljic.Sedaj imam mladičke , ki zelo veselo jedo svežo zelenjavo in sadje.

lilijana
lilijana
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 8
Datum registracije : 29/09/2010
Starost : 64

Nazaj na vrh Go down

semenske palčke s sadjem Empty Re: semenske palčke s sadjem

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu