PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaj vse je potrebno za parjenje?

+4
Boba
Simonn
mitja župančič
jernej simončič
8 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

Kaj vse je potrebno za parjenje? - Page 2 Empty Re: Kaj vse je potrebno za parjenje?

Objavlja  rozica Pon 28 Maj 2012, 03:47

Hvala za odgovore. z svetilko sem že svetila v jajčka, vendar ne da bi se jih dotikala. Prej jih nisem upala prijeti, da jih ne bi strla. Drugače pa nisem nikoli nič videla v jajčki, zato sem že takoj sklepala, da ne bo nič. Ker pa tudi nisem prepričana kako naj bi oplojeno jajce zgledalo, čeprav sem gledala dosti posnetkov na youtube, pa sem jih raje pustila.

Bom naredila, kot ste rekli.

Lep pozdrav!
rozica
rozica
Član
Član

Število prispevkov : 28
Datum registracije : 26/07/2011
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Kaj vse je potrebno za parjenje? - Page 2 Empty Re: Kaj vse je potrebno za parjenje?

Objavlja  Uroš K Tor 31 Jul 2012, 01:09

Zdaj pa še uprašanje z moje strani... Imam lutin samičko in sinjr modrega samčka, stara malo vekot eno leto. Veliko časa se ukvarjata z valilnico in samica v njej preživi kar nekaj časa. Imata vso potrebno hrano in vitamine, sipino kost, kalcijevo palčko vsak dan sveža zelenjava in začimbnice, jajčna hrana itd... Samica že dva dni hodi okrog samčka.in ga prosiači za hrano, drgeta z krili in se celo parita. Enako kot sta počela že v začetku meseca ampak jajc od nikoder. V gnezdilnici ni niti sledu o razbitih jajčkih če bi jih slučajno razbila... Torej zakaj se parita samica pa potem jajčk ne izvali?

Glede na to da je samička lutin in se barva nosnic razlikuje ali ima med parjenjem nosnice enake kot druge samice ali je ravno tako svetlejše barve. trenutno je belo krem. malo temneje kot bela vikikrema.
Uroš K
Uroš K
Član
Član

Število prispevkov : 48
Datum registracije : 08/02/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu