PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIMFA VALI JAJČKA

4 posters

Go down

NIMFA VALI JAJČKA Empty NIMFA VALI JAJČKA

Objavlja  PETER JAKOB Pet 11 Maj 2012, 02:45

IMAM VPRAŠANJE. DOMA IMAMO 3 NIMFE,ENO V DNEVNI SOBI IN PAR V VOLJERI.PAR JE MLAD IN IMA PRVIČ JAJCA.IN SICER 7 JAJC.KOKA KI JE V STANOVANJU PA JE STAREJŠA IN IMA VSAK MESEC NAJMANJ 3 JAJCA.ZDI SE MI DA PAR NE VE SKRBETI ZA JAJCA.PARU SE JE PRED 2 TEDNOMA ŽE ZVALIL 1 MLADIČ V GNEZDU SEM GA NAŠEL MRTVEGA. jokanje MOJE VPRAŠANJE PA JE ALI BI LAHKO KOKINO NEOPLOJENO JAJCE ZAMENJAL Z JAJCEM MOJEGA PARA OZ. ČE BI GA KOKA HOTELA VALITI. ŽE VNAPREJ HVALA SAJ SEM OBUPAN
PETER JAKOB
PETER JAKOB
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 20/04/2012
Starost : 70

Nazaj na vrh Go down

NIMFA VALI JAJČKA Empty Re: NIMFA VALI JAJČKA

Objavlja  Alojzij Pet 11 Maj 2012, 03:04

Samica Koka sama ne bo sedela na jajcih in tudi izvalila ne. Počakaj, da bo par v vzrejni kondiciji in bosta sama izvalila ter odhranila mladiče.
Lahko si kupiš še enega samca in boš imel dva para.
Potrebno je malo potrpeti, ker pri pticah ne gre vedno po naših željah!!!!!
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

NIMFA VALI JAJČKA Empty nimfa

Objavlja  fablkabl Tor 05 Feb 2013, 12:01

dober dan ami zna mogoce kdo povedat ce lohka samica nimfe pri 4 mesecih ze mladicke lp marko
fablkabl
fablkabl
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/02/2013
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

NIMFA VALI JAJČKA Empty Re: NIMFA VALI JAJČKA

Objavlja  gape Sre 06 Feb 2013, 03:42

Ne ,je premlada saj je še sam-a mladič in ni spolno dozorela. Naj me kdo popravi če se motim,sam mislim da imam prau.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

NIMFA VALI JAJČKA Empty marko

Objavlja  fablkabl Sre 13 Feb 2013, 10:41

je pa samicka letnik 2011 sem videl na obrocku mene pa zanima ce se bosta sprejela in emela mladice Nimfa 3
fablkabl
fablkabl
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/02/2013
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

NIMFA VALI JAJČKA Empty Re: NIMFA VALI JAJČKA

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu