PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

2 posters

Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  pticecivcav Sob 13 Dec 2014, 03:15

Pred 2 dnevom so mi starši kupili nimfo v trgovini za male živali jaz pa sem opazil da ima prst ki bi moral biti ubrjen nazaj ubrjen naprej sicer hodi normalno samo nogo tudi skrije med perje vsake toliko časa skrbi me prosim pomoc....
Lp
pticecivcav
pticecivcav
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 10/03/2014
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  pticecivcav Sob 13 Dec 2014, 03:16

Prosim pomoč....
pticecivcav
pticecivcav
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 10/03/2014
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  pticecivcav Sob 13 Dec 2014, 03:30

Prosim
pticecivcav
pticecivcav
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 10/03/2014
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  pticecivcav Sob 13 Dec 2014, 07:02

A se sploh dela ta forum
pticecivcav
pticecivcav
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 10/03/2014
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  Alojzij Sob 13 Dec 2014, 07:26

pticecivcav je napisal/a:Pred 2 dnevom so mi starši kupili nimfo v trgovini za male živali jaz pa sem opazil da ima prst ki bi moral biti ubrjen nazaj ubrjen naprej sicer hodi normalno samo nogo tudi skrije med perje vsake toliko časa  skrbi me prosim pomoc....
Lp

Iz opisa si težko predstavljam za kakšno težavico gre. Poskusi narediti slikico da se vidi v čem naj bi bil problem. Lahko gre za staro poškodbo ali prirojeno napako, ki pa nima pomembnejše vloge pri počutju in aktivnosti ptice. nasmeh

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Images?q=tbn:ANd9GcTNa28z4Jks3TFv_ibSXmfpCF2UH3OFmBPg_oSIMsXzWdPZtZE27Q
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  pticecivcav Sob 13 Dec 2014, 22:58

Najlepša hvala za odgovor mi je kar odleglo moj telefon zelo slabo slika puskusil sem ampak se ne vidi dobro.nimfa naj bi bila stara 4 mesece ima pa to na nogico na kateri ima obroček mogoče so ji tedaj poškodovali nogico ko so ji ga daljali gor ali pa gre res samo za prirojeno poškodbo kot ste sami dejali. Najlepša hvala za odgovor samo da ni kaj hujšega. Ali nimfa lahko živi s tako nogico?
Prosim za odgovor lp
pticecivcav
pticecivcav
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 10/03/2014
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  pticecivcav Ned 14 Dec 2014, 06:13

Ali nimfa s takšno nogo lahko živi vseeno tako dolgo (20-25 let)....
Prosim za odgovore LP
pticecivcav
pticecivcav
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 10/03/2014
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  pticecivcav Ned 14 Dec 2014, 06:23

Prosim za odgovor.
Lp
pticecivcav
pticecivcav
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 10/03/2014
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  Alojzij Ned 14 Dec 2014, 06:38

Stopnja poškodbe pri tvoji nimfi ni tako velika, da bi imela ptica pri nadaljnem življenju večje težave. Na dolgost njenega življenja pa ta majhna invalidnost sploh ne bo vplivala.
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  pticecivcav Ned 14 Dec 2014, 06:54

Najlepša hvala za odgovore..
Lp
pticecivcav
pticecivcav
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 10/03/2014
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

nimfa s poskodovano nogoco na pomoc Empty Re: nimfa s poskodovano nogoco na pomoc

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu