PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

skobcevke

+4
Poznavalec
genius1
Alojzij
den den
8 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

skobcevke - Page 2 Empty Re: skobcevke

Objavlja  Alojzij Sre 06 Apr 2011, 08:28

Mislim, da ne bo dobro, če bi imela vse tri papige skupaj. Ročno hranjeni aleksander bo navezan nate in
se boš morala z njim veliko ukvarjati ter večkrat posegati v kletko.
Rajši še ne kupuj aleksandra, če imaš kakšne pomisleke okoli pomankanja prostora. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

skobcevke - Page 2 Empty Re: skobcevke

Objavlja  majaklr Sob 09 Apr 2011, 21:40

sej skobčevki sta vajeni da z roko posegam v kletko ker jima jo vsakdan čistim pa bare not devam pa zelenjavo samo mene je strah da se kljuvali nebi.
Prostora imam drugače dovolj in mam večinoma papige spuščene samo ne bi glih dveh velikih kletk imela v sobi ker tudi skobčevki imata kar dovolj veliko kletko takšno kot jih imajo v trgovinah ko imajo not po 10 skobčevk samo meni se vseeno zdi premala da bi še kakšno papigo not dala...bi večjo kupila če bi še eno papigo imela ker se nebi počutila vredu da bi imela dve srednjeveliki kletki pa vsake papige v svoji kletki bi rajši eno veliko kupila pa vse imela tako da se lahko malo bolje gibljejo v keltkah. nočem imeti papig v kakšnem priporu zato tudi imajo vratca kadar sem doma odprta da se prosto gibljejo...
mene je samo strah da če bi skupaj bili da bi se kljuvali ali kaj podobnega. ker tolko pa ne poznam obnašanje aleksandrov za moji skobčevki mislim da nebi njemu nič naredile ker sem imela samičko ki sem ji pred kratkim dala samčeka not pa ga je čisto lepo sprejela pa sta oba stara okoli 4-5 let... se nista nič kregala pa kljuvala, čez par dni sta si že perje drug drugemu čistla..

Lep pozdrav, Maja
majaklr
majaklr
Član
Član

Število prispevkov : 85
Datum registracije : 15/06/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu