PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

papiga nadai

2 posters

Go down

papiga nadai Empty papiga nadai

Objavlja  mdr Ned 11 Dec 2011, 05:46

Imam eno težavo z mojo ptico. v svoji kletki prica ne opravlja svoje potreba(kaka) ampak to opravi tako ko gre ven popoldan s kletke, ali lahko kaj naredim da ga navadim da lahko kaka doma in zunaj ne tako pogosto, oziroma če lahko papigo navadiš tako kot se da prašiča, psa mačka, ali katerokoli drugo žival

lp
mdr
mdr
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 6
Datum registracije : 10/12/2011
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

papiga nadai Empty Re: papiga nadai

Objavlja  Alojzij Ned 11 Dec 2011, 10:35

Večina živali nagonsko opravlja potrebo izven svojega domovanja. Pri pticah sicer to ni tako izrazito, kakor
npr. pri psih, ko že zelo majhni plazijo na potrebo nekaj metrov od ležišča.
Očitno ima tvoj papagaj razširjen prostor domovanja in zato opravlja potrebo izven kletke.
Ne vem sicer zakaj sploh ima kletko, če se lahko neovirano sprehaja in deluje zunaj nje.
Priporočil bi ti, da ptico spuščaš iz kletke samo takrat, ko ti to hočeš in jo imaš pod kontrolo.
Zaradi varnosti ptice in neljubih dogodkov, naj bo ptica večji del dneva v kletki in potem bo tudi potrebo
opravljala na omejenem območju. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

papiga nadai Empty Re: papiga nadai

Objavlja  mdr Tor 20 Dec 2011, 09:01

ja sam največji problem je dopoldan je noter in noter se redko kdaj popoldan pa ko sem doma pa takoj ko ven leti se poserje in to je največji problem, pa kako naj mu pol dopovem da je posral ane, k če mu kej poveš ti pa začne tačko dvigat pa kimat;)
mdr
mdr
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 6
Datum registracije : 10/12/2011
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

papiga nadai Empty Re: papiga nadai

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu