PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PTIČ MOJEGA OKOLJA

2 posters

Go down

PTIČ MOJEGA OKOLJA Empty PTIČ MOJEGA OKOLJA

Objavlja  Joško Pon 16 Jan 2012, 05:55

V prispevku o liščku sem napisal (smiselno: "Prepričan sem, da je tudi v vašem okolju ptič, ki je bil ali je posebnost, zaradi česar bi si zaslužil, da ga predstavite širši javnosti." Alojzij, kakšen ptič se (je) smuka(l) okoli tvojega doma?

Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

PTIČ MOJEGA OKOLJA Empty Re: PTIČ MOJEGA OKOLJA

Objavlja  Alojzij Pon 16 Jan 2012, 10:35

Joško je napisal/a:V prispevku o liščku sem napisal (smiselno: "Prepričan sem, da je tudi v vašem okolju ptič, ki je bil ali je posebnost, zaradi česar bi si zaslužil, da ga predstavite širši javnosti." Alojzij, kakšen ptič se (je) smuka(l) okoli tvojega doma?

Vedno napišeš smiselne, pametne in poučne prispevke. Težavo vidim samo v tem, ker se občinstvo ne odziva.
Vsaj jaz težko pišem v eter, če ne dobivam povratne informacije v smislu podvprašanj, kritike ali pohvale.
Ne zdi se mi tudi smiselno, da se odzivava samo drug drugemu . Res je tudi, da so nekatere teme
že za višjo stopnjo, kar ne bi smel biti problem, če bi posamezniki z zanimanjem postavljali podvprašanja.

Kar se tiče zanimivih ptic okoli doma čakam na daljši dan, ko mi bo ostala kaka ura svetlobe po prihodu iz službe.
Spomladi, se mi bo začelo sigurno kaj dogajati tudi na to temo. nasmeh nasmeh nasmeh


Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

PTIČ MOJEGA OKOLJA Empty PTIČ MOJEGA OKOLJA

Objavlja  Joško Tor 17 Jan 2012, 00:11

Ob prebiranju tvojih besed sem se spomnil (poučne) pravljice o mačkih in miših. Znan je pregovor , da ko mačk ni doma, miši plešejo. Da jih mački ob vrnitvi domov ne bi presenetili, se je neka miška spomnila ideje, za katero je rekla, da je idealna. Predlagala je, naj neopazno zvežejo mački iz tropa na rep zvonček, ki jim bo s svojim ropotom že na daleč sporočal, ko se bodo ti vračali s potepa domov. Najprej je poskusila prva, nato druga, pa tretja in še številne druge, vendar zvončka mačku nikakor niso mogle neopazno zvezati na rep. Na koncu so skrušene obupale. Ena izmed bolj modrih mišk je njihove neuspele poskuse pospremila z ugotovitvijo, da miškina ideja pač ni mogla biti idealna, če je niso mogle udejanjiti. Avtorica te »bistroumne«, a ponesrečene ideje, se je zaradi tega skrila v luknjo in je odtlej ni na spregled…

Mislim, da je nauk te zgodbe zame poučen in jasen…
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

PTIČ MOJEGA OKOLJA Empty Re: PTIČ MOJEGA OKOLJA

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu