PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ptice "udomačene"

2 posters

Go down

ptice "udomačene" Empty ptice "udomačene"

Objavlja  ubre Pon 23 Jan 2012, 02:56

zanima me če se lahko "udomači" zunanjo ptico s tem mislim da bi bila veliko časa okoli hiše itd.
ob približno nekateri uri bi prišla jesti itd. če slučajno kdo ve če se to da narediti naj mi prosim malo bolj razloži.
lp
ubre
ubre
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 12/09/2011
Starost : 26

Nazaj na vrh Go down

ptice "udomačene" Empty Udomačene ptice

Objavlja  Joško Pon 23 Jan 2012, 06:07

Predlagam ti, da opustiš misel na "udomačitev" zunanjih ptic in se najprej raje usmeri na gojitev pasemskih golobov. To so namreč edini ptiči, za katere lahko zagotovo trdimo, da se bodo po izpustitvi vrnili v svoje domovanje (golobnjak).

Sicer pa si preberi nekaj zanimivih tem na forumu, ki se nanašajo na gojenje zunanjih ptic v "ujetništvu". Ugotovil boš, da gre za zelo kompleksno zadevo, ki je ni moč povzeti z nekaj stavki in predvsem z enoznačnimi odgovori. Ptice se namreč med seboj zelo razlikujejo in v tem kontekstu ni moč dati splošnega nasveta.

Drugače pa si že slišal, da ptice vabimo k našim hišam s (polnimi) krmilnicami, ki jih intenzivno nameščamo ravno v tem času.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu