PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

grah kot dopolnilo hrani

3 posters

Go down

grah kot dopolnilo hrani Empty grah kot dopolnilo hrani

Objavlja  rok 14 Pon 30 Jan 2012, 07:56

mene pa zanima kje naj kupim grah vse kmetijske trgovine sem preklical pa nikjer nimajo aha malo hecno vprašanje zelo vesel ali lahko kupim grah zmrznjen in ga posušim??? ( za golobe )
rok 14
rok 14
Član
Član

Število prispevkov : 77
Datum registracije : 26/08/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

grah kot dopolnilo hrani Empty Re: grah kot dopolnilo hrani

Objavlja  Maja Pon 30 Jan 2012, 10:11

Grah je precej nepotreben za golobe... Pri mladičih se ga celo odsvetuje, zato ti ga ni treba preveč iskati naokoli. mižikanje
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

grah kot dopolnilo hrani Empty Re: grah kot dopolnilo hrani

Objavlja  dires Pon 30 Jan 2012, 21:42

živjo

Maja ne morem reči, da se povsem strinjam s teboj glede graha. Po večini nemških, in slovenskih knjigah piše, da mora biti v prehrani golobov 10% krmnega graha. in 10% grašice. Hrana mora vsebovati tudi celulozni, neprebavljivi del. Med vitamini so nepogrešljivi vitamin A, D, E, B1, med minerali pa magnezij, kalcij in železo. V naših golobnjakih so pretežno naslednja zrna: koruza (30%), grah (30%), pšenica (30%), ječmen (10%). Glede na letni čas se procenti hrane menjajo.

Rok tebi pa svetujem, da obiščeš sejem v Grosupljem, kjer prodajajo že narejene mešanice (vključno z grahom) po zelo ugodnih cenah. Ali pa pokličeš G. Alojzija Ostermana, ki hrano dostavlja na dom, ima primerne cene, tako kot na sejmu, hrana pa je od kvalitetnega proizvajalca. Gsm. 041 710 775 .

lp zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

grah kot dopolnilo hrani Empty Re: grah kot dopolnilo hrani

Objavlja  Gost Tor 31 Jan 2012, 00:48

v vednost: Z g.Ostermanom pa ni dober imet opravka,kar v Grosuplje po hrano
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

grah kot dopolnilo hrani Empty Re: grah kot dopolnilo hrani

Objavlja  dires Tor 31 Jan 2012, 04:44

živjo


No, nevem kakšne izkušnje imaš ti, vendar iz moje strani nimam kaj reči čez njega. Hrana, ki jo kupujem pri njemu, in hrana ki je na razpolago na sejmu se razlikuje za dobra 2€. Kopujem pa navadno beljakovinsko mešanico, brikete (ki so, lahko rečem najboljše kvalitete, na sejmu se jih ne da dobit), in na vsake pol leta še česnovo olje, pivski kvas in vitamine. zelo vesel


lp
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

grah kot dopolnilo hrani Empty Re: grah kot dopolnilo hrani

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu