PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kjakob

2 posters

Go down

kjakob Empty kjakob

Objavlja  kjakob Sre 08 Feb 2012, 03:32

Živjo!

Član foruma sem od lanskega junija, vendar sem bil do sedaj neaktiven, oz. sem bolj ali manj prebiral vse o tem kaj ste pisali. Včeraj pa sem kupil novega pernatega prijatelja. Namreč pred dobrimi 12 leti smo imeli doma skobčevko, ko je ta poginila(bila bolna) je potem nismo imeli več, saj so bili starši proti, sedaj pa sem si jo privoščil sam, želja je bila prevelika da si je nebi privoščil. No mislim da je dovolj nakladanja... =) novi pernati prijatelj pa je skobčevka zeleno-rumene barve. Trenutno se navajava drug na drugega, večino časa preždi na eni isti palčki. Seveda je danes dobila tudi lesene palčke.

Slikco prilepim ko jo slika, trenutno pa je še nočem s tem strašit. Imam pa manjši problem, papiga noče jesti. hrano ima v obeh posodah in vodo sem ji zamenjal danes, čeprav je včeraj zvečer dobila svežo. ali bo šla sama jest?

Sedaj pa predstavim še sebe. Sem Klemen prihajam iz Gradeža pri Turjaku. Trenutno se šolam na zdravstveni fakulteti v Ljubljani, ampak to študijsko leto ponavljam 1 letnik, oops malo je zmankalo do 2 letnika. Imam zato več časa za papigo. Želja pa je zaposlitev na reševalni postaji. =)

Mislim da dovolj o meni...če koga kaj zanima naj kar vpraša.
kjakob
kjakob
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 03/06/2011
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

kjakob Empty Re: kjakob

Objavlja  prlekj Sre 08 Feb 2012, 10:25

Poskusi ji dati hrano in vodo na tla za kak dan ali dva. Mogoče še ni našla posodic z hrano in vodo. To se včasih dogaja prve dni, ko pripeljemo novo ptico v nov dom. nasmeh
prlekj
prlekj
Član
Član

Število prispevkov : 99
Datum registracije : 21/03/2011
Starost : 48

Nazaj na vrh Go down

kjakob Empty Re: kjakob

Objavlja  kjakob Sre 08 Feb 2012, 10:32

Ravno kar ko sem gledal TV je šla do hrane in vode, tako da je tudi to težavo prebrodila.... zelo vesel zelo vesel sedaj pa bova šla naprej z spoznavanjem drug drugega nasmeh Drugače pa hvala za nasvet zelo vesel
kjakob
kjakob
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 03/06/2011
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

kjakob Empty Re: kjakob

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu