PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAZSTAVE

4 posters

Go down

RAZSTAVE Empty RAZSTAVE

Objavlja  darinka5 Sre 15 Feb 2012, 01:55

Morda pa bi bilo dobro,če kateri od pernatih prijateljev ve za kako razstavo in njen datum,kraj,da
to sporoči na forum.Morda se bi lahko tudi srečali tako?
darinka5
darinka5
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 17/11/2011
Starost : 68

Nazaj na vrh Go down

RAZSTAVE Empty Re: RAZSTAVE

Objavlja  dires Sre 15 Feb 2012, 03:03

dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

RAZSTAVE Empty Re: RAZSTAVE

Objavlja  Darko Kavaš Sre 15 Feb 2012, 04:29

Na društveni strani Društva Slavček Beltinci, smo uvedli koledar dogodkov, kjer vpisujemo vse razstave, sejme in dogodke doma in v tujini, povezane s pticami. Koledar se ažurira, ko dobimo kako informacijo o kakem dogodku,


Koledar dogodkov...
Darko Kavaš
Darko Kavaš
Član
Član

Število prispevkov : 163
Datum registracije : 20/08/2010
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

RAZSTAVE Empty kanarčki

Objavlja  darinka5 Čet 16 Feb 2012, 02:34

:

cheers: KRASNO,sedaj vsaj vem kam večkrat pogledati za dogodke, ki so me zanimali.
nekako imam vtis,da je društvo iz Beltincev in Lišček Kranj še najbolj resno in dejavno,saj
največkrat naletim ravno na njihova obvestila.V elikokrat pa se sprašujem za Celjsko društvo,ki je bilo včasih zelo dejavno,pa nič!
Nekje sem zasledila,da je rejec iz Celja-kanarčki dobil priznanje.
V mesecu novembru je bila razstava v Golovcu-male živali in sem si ga šla ogledati.
Bila je zelo lepo postavljena ampak pogrešala sem ptice,saj jih je bilo le nekaj,večino papig.
Ja res škoda,za Celjsko društvo.
darinka5
darinka5
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 17/11/2011
Starost : 68

Nazaj na vrh Go down

RAZSTAVE Empty Re: RAZSTAVE

Objavlja  Alojzij Čet 16 Feb 2012, 03:55

Sezona razstav ptic je mimo in do jeseni ostanejo samo še sejmi. V Sloveniji deluje 27 Društev za varstvo in vzgojo ptic, kar ni isto kot društvo malih živali. Pri malih živalih se ukvarjajo in razstavljajo pasemske golobe, perutnino, kunce...Dvvp Celje res ni pretirano aktivno, saj sta se džavnega prvenstva udeležila samo dva njihova člana.
Opažam, da so aktivna tista društva, ki imajo vsaj nekaj mladih zainteresiranih članov. Pohvaliti velja ravno predstavnike društev Beltinci, Kranj ter tudi Nova Gorica ki skrbijo za spletno stran ter se istočasno spoznajo tudi na ptice. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

RAZSTAVE Empty kanarčki

Objavlja  darinka5 Čet 16 Feb 2012, 07:57

Imate prav g.Alojzij.
Toda jaz sem mislila bolj kot ljubiteljske razstave,ki malenkost spominjajo na spoznavanje raznih ptic,ki živijo po naših domovih,ki jih imamo radi tudi kadar niso prvaki,
ki so preprosto naši ljubljenčki.
Torej verjamem,da bile dobrodošle in verjamem,da imamo take ptice.
Mojemu vnuku je bilo noro všeč in ko je dobil mlado nimfo ja to pa je bilo veselje in je še sedaj,
vedno mi hiti najprej razlagati o njej.
Torej,namen je dosežen,srečen je,uči se skrbeti zanjo in zaposluje ga. cheers zelo vesel
Lep pozdrav!
darinka5
darinka5
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 17/11/2011
Starost : 68

Nazaj na vrh Go down

RAZSTAVE Empty Re: RAZSTAVE

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu