PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odgovorno pisanje oglasov

2 posters

Go down

Odgovorno pisanje oglasov Empty Odgovorno pisanje oglasov

Objavlja  Alojzij Pon 12 Mar 2012, 06:55

Na Bolhi sem zasledil oglas, o ugodni prodaji papagaja skupaj s kletko. Pritegnila me je vsebina oglasa in skrb ponudnika, ki mu ni vseeno,
v kakšne roke bo šel njegov ljubljenec. klicaj

http://www.bolha.com/zivali-ptice/sivi-zako-z-kletko-oglas1279225367

Prijaznemu in skrbnem paru ali družini (NE prodamo osebam, ki se ukvarjajo z prodajo ali preprodajo živali)prodamo 2 leti in pol starega sivega afriškega Žakoja kupljen pri slovenskem rejcu in z naslednjimi dokumenti:
- CERTIFIKAT z podatki o vzreditelju papige in trenutnem lastniku
- CERTIFIKAT o opravljenem testu spola papige (samec)
Prodajamo ga zaradi nenadne selitve in pomanjkanja časa!
Predhodno obvezen ogled papige in pogovor z novim lastnikom, ki mora biti poučen in seznanjem z bivanjem in odnosom do novega ljubljenčka, saj jo prodajamo ne zaradi lastne želje ampak zaradi pogojev, ki jih več ne moremo nuditi papigi za ugodno in pestro življenje, zato bi ji to radi omogočili z novim lastnikom!
Papiga je živahna, govori in oponaša zvoke iz okolja.
V ceno je všteta velika kletka, ki ima možnost odpiranja tako iz sprednje strani (vhod-izhod) kot tudi vrh kletke, kjer lahko papiga ob postavitvi palice sedi in vas opazuje ter ugnja svoje norčije
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Odgovorno pisanje oglasov Empty Re: Odgovorno pisanje oglasov

Objavlja  Ronja Ned 06 Maj 2012, 03:33

Super, Alojzij, da si pripel tale oglas!

Zasluži si vse pohvale! Da bo le še več takih.
Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu