PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj parček

5 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

Moj parček - Page 2 Empty Re: Moj parček

Objavlja  _Tamara_ Sre 19 Jun 2013, 21:05

Zdravo!

Lepo, da si se spet javila in super, da tvoja dva tako razvajaš mižikanje.

Tudi jaz sem mojima samčkoma že lani poleti nabavila kopalnico za na vrata. En čas je v njej bila samo voda in ni bila zanimiva, parkrat sta iz nje vodo samo pila in to je bilo to, potem sem poskusila dati list blitve ali solate v kopalnico in tudi to ni pomagalo, ne vem, če sta se tako okopala vsega skupaj 2x.
Zdaj pa obožujeta "kopanje" na ta način, da jima v kletko pritrdim velik navlažen list blitve in onadva veselo prhutata ob list, medtem ko ju škropim z vodo nasmeh. Pač odvisno od vsakega papagaja, kaj mu bolj odgovarja.
_Tamara_
_Tamara_
Član
Član

Število prispevkov : 104
Datum registracije : 23/12/2011
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Moj parček - Page 2 Empty Re: Moj parček

Objavlja  Sagitta Sre 19 Jun 2013, 22:41

uh ja dobra ideja. Bom pritrdila list solate na vratca, pa bosta morda čofnila v kopalnico ko bosta jedla. In skapirala, da je tam voda kjer se da čofotat. Bom probala mižikanje
Sagitta
Sagitta
Član
Član

Število prispevkov : 37
Datum registracije : 17/05/2012
Starost : 37

Nazaj na vrh Go down

Moj parček - Page 2 Empty Re: Moj parček

Objavlja  _Tamara_ Sre 19 Jun 2013, 23:01

Sprobaj in poročaj, če bo uspešno mižikanje.
_Tamara_
_Tamara_
Član
Član

Število prispevkov : 104
Datum registracije : 23/12/2011
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Moj parček - Page 2 Empty Re: Moj parček

Objavlja  Sagitta Pon 14 Jul 2014, 05:12

Joj prejoj. Anor mi je danes popolnoma nepričakovano umrl. Včeraj zvečer se je stikal ob rob kletke, danes zjutraj sem ga imela namen peljati veterinarju, pa m je ponoči umrl. Groza in obup.

Zame in za Arwen, ki je ostala sama in ji nič ni jasno. Dala jo bom stestrat, da vidim če je z njo vse ok, potem pa bom ji zrihtala novega prijatelja.

Nujno rabim rejca v okolici Maribora, pa nobenega ne najdem. Pozna do kašnega?
Sagitta
Sagitta
Član
Član

Število prispevkov : 37
Datum registracije : 17/05/2012
Starost : 37

Nazaj na vrh Go down

Moj parček - Page 2 Empty Re: Moj parček

Objavlja  _Tamara_ Pon 14 Jul 2014, 18:59

Zdravo!

Bogi Anor jokanje... Mogoče je res dobro, da daš Arwen testirat, glede na to, da je Anor poginil brez razloga.

Sama sem iz Maribora, pa žal ne poznam nobenega rejca od tu jokanje. Eno mojo skobčevko mi je 2 leti nazaj podaril g. Milko Ozmec iz Mb, ki ima doma 2 para skobčevk in sta oba imela mladičke. Mogoče, če njega poskusiš kontaktirat (ima tudi na FB profil), ker je tak čas ravno imel mladičke za oddajo. Je pa zelo prijazen gospod, doma na Pobrežju.
_Tamara_
_Tamara_
Član
Član

Število prispevkov : 104
Datum registracije : 23/12/2011
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Moj parček - Page 2 Empty Re: Moj parček

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu