PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KALIN

3 posters

Go down

KALIN Empty KALIN

Objavlja  Alojzij Ned 27 Maj 2012, 04:07

Kalin (Pyrhulla pyrhulla) je klatež, čokate postave, velik 15 cm. Spola se dobro ločita po barvi. Samec je bolj rdeč, samica bolj sivo rdeča. Kljun je kratek, črn, idealen za obiranje cvetnih popkov. Najrajši gnezdi v mladih smrekah, čeprav si velikokrat izbere drugo priljubljeno drevo. V naseljih ga vidimo pozimi, ko išče hrano. Drugače se zadržuje na obronkih gozdov in v večjih parkih





KALIN 5359389573_56c50e76f2
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

KALIN Empty Re: KALIN

Objavlja  Ronja Ned 27 Maj 2012, 13:24

Joj, kako lepo to pripravljaš!! :-)

Všeč mi je, da so informacije jedrnate in povedo vse najpomembnejše o vrsti ptice, poleg fotografije pa je še videoposnetek! Res zelo skrbno pripravljeno in poučno!

Če se doslej še nisem naučila veliko o naših zunanjih pticah, se bom prav gotovo zdajle iz teh objav. Hvala! ☀

PS
Hehe, zdaj gledam še starejše objave in vidim, da je kar običaj, da se ptičke predstavi na tak način - no, do tega dela foruma se mi prej še ni uspelo prebiti nasmeh

Pohvala pa vseeno velja!!


Nazadnje urejal/a Ronja Ned 27 Maj 2012, 13:32; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : dopolnitev odgovora)
Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

KALIN Empty Kalin

Objavlja  Joško Pon 28 Maj 2012, 06:33

Za popestritev teme o kalinu še tale video.

Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

KALIN Empty Re: KALIN

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu