PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metka

Go down

Metka Empty Metka

Objavlja  Gost Sob 09 Jun 2012, 18:04

Pozdravljeni vsi na tem forumu!

Kot ste gotovo opazili, sem nova na tem forumu, zato se mi zdi prav da se vam vsaj malo predstavim...

no, moje ime je Metka in sem iz okolice Nove Gorice, in kar je tu najbolj pomembno: sem velika ljubiteljica malih živali.
Doma imam že kar lepo zbirko živalic, ampak še nobenega ptička. Pravkar pred hišo postavljamo veliko volijero, kjer bojo končno našli svoj prostor tudi ptički, in ravno zaradi tega sem se odločila, da se najprej včlanim v vaš forum in da lahko še pred dokončanjem mojega projekta pridobim informacije in nasvete za določene stvari, ki so mi v tem momentu še neznanka.
In ker nisem kar na vrat na nos hitela zasipat z vprašanji, in najprej prebrala vse vaše teme, ki me zanimajo, moram priznati, da sem že skoraj vse informacije pridobila in da lahko ta forum in člane samo pohvalim. Vsaka vam čast: jasno, pregledno in strokovno.!

no moje dosedanje živalice so: 5 činčil, 6 mini kuncev, pujsa minesota, 2 mini kameleončka, 6 veveric mošnjičark, 2 deguja in pes, ptičkov, pa razen skobčevk v otroštvu pa res še nisem imela, zato bi zdaj rada posvojila ali kupila še nekaj ptičkov za zunanjo volijero (zebrice, riževci, jap. galebčki ipd)

Toliko o omeni, vam vsem pa želim še veliko prijetnega druženja na tem forumu.
Lep pozdrav, Metka nasmeh
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Metka Empty Re: Metka

Objavlja  Alojzij Sob 09 Jun 2012, 21:31

Iskrena dobrosišlica na forumu in hvala za za zapisane pozitivne ter pohvalne misli. Tudi naša skupnost je sestavljena in ljubiteljev različnih živali, le eni imamo več, drugi nekoliko manj vrst živali. Kar se ptic tiče si upam trditi, da ni oreha, ki ga skupaj ne bi mogli streti. nasmeh

V tvojem kocu delujeje priznano in uspešno društvo DVVPNG. Člani imenovanega društva se ukvarjajo s strokovno vzrejo različnih ptic ter dosegajo na tekmovanjih same visoke rezultate. Sigurno najdeš med njimi tudi takega , ki ima ptice za tvojo voljero. V povezavi, pod rubriko "gojitelji" najdeš naslove članov. Pozorna bodi na tiste , ki imajo v razpredelnici vrsta ptic, kaj j goji
"EK"-eksoti. nasmeh

http://dvvpng.si/
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Metka Empty Metka

Objavlja  Gost Sob 09 Jun 2012, 21:48

Super, hvala za seznam..
sem videla da kar nekaj članov poznam, nisem pa vedela da se ukvarjajo s ptiči.

Lp, Metka
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Metka Empty Re: Metka

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu