PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Še nekaj več o skobčevkah

4 posters

Go down

Še nekaj več o skobčevkah Empty Še nekaj več o skobčevkah

Objavlja  Joško Pon 02 Jul 2012, 02:17

Čeprav ste prepričani, da veste vse o skobčevkah, za vsak slučaj kliknite na spodnjo spletno povezavo.

http://www.dzzz.si/sl/2.-nakup-udomacitev-in-oskrba-skobcevke.html
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Še nekaj več o skobčevkah Empty Re: Še nekaj več o skobčevkah

Objavlja  nika Pon 02 Jul 2012, 22:27

Zelo poučno. Ko bi se le ljudje tako preudarno lotili nakupa katerekoli živali.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Še nekaj več o skobčevkah Empty Re: Še nekaj več o skobčevkah

Objavlja  Ronja Tor 03 Jul 2012, 04:37

Pozdravljen, Joško!

Najlepša hvala za tole povezavo! klicaj

Najtopleje priporočam vsem ljubiteljicam in ljubiteljem skobčevk, da pokukajo na tole stran. Morda kar na začetno (http://www.dzzz.si/sl/skobcevka-melopsittacus-undulatus.html), vsekakor pa je izjemno pomembna prav tale, ki si jo pripel. Zelo dobro sestavljeno besedilo na osnovi kakovostnih virov, ki krasno povzema vse, kar je o malih pernatih zverinicah treba vedeti.

In najlepša hvala tudi Tini Lazar, da je pripravila ta besedila za Društvo za zaščito živali Ljubljana. Mogoče je celo na našem forumu nasmeh

Prav navdušena sem nasmeh nasmeh

Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Še nekaj več o skobčevkah Empty Re: Še nekaj več o skobčevkah

Objavlja  Happybirds Sre 04 Jul 2012, 02:30

Živijo nasmeh, se javljam in me nadvse veseli, da je članek komu v pomoč. Če kdo opazi kakšno napačno informacijo, me seveda lahko kadarkoli opozori. Lani smo z DZZŽ LJ govorili o ozaveščanju glede papig in tako je nastal ta članek, mišljena pa je tudi priprava drugega gradiva, kar pa želim nadaljevati letos, saj imam nekaj idej, zato se v kratkem oglasim. Ker vidim, da Ronja in Boba ravno tako delujeta v ozaveščevalni smeri, razmišljam, da se malo povežemo in kaj pripravimo, ampak še nekaj obveznosti me čaka, potem pa na juriš mižikanje.
Happybirds
Happybirds
Član
Član

Število prispevkov : 29
Datum registracije : 31/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Še nekaj več o skobčevkah Empty Še nekaj več o skobčevkah

Objavlja  Joško Sre 04 Jul 2012, 07:21

Pa jo imamo - Tino, našo junakinjo, ki se je kar predolgo skrivala in doslej (pre)malo objavljala na forumu. Ob vseh ostalih "vražjih puncah" (Maja...) se nam ni bati, da nam bo na njem kdajkoli dolgčas. Prepričan sem, da bodo vsebine tudi v prihodnje popestrene z zanimivimi novimi temami. Temami, zaradi katerih smo postali odmevni in prepoznavni člani elitne druščine ljubiteljev ptic na spletu.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Še nekaj več o skobčevkah Empty Re: Še nekaj več o skobčevkah

Objavlja  Ronja Pet 06 Jul 2012, 12:12

Happybirds je napisal/a:Živijo nasmeh, se javljam in me nadvse veseli, da je članek komu v pomoč. Če kdo opazi kakšno napačno informacijo, me seveda lahko kadarkoli opozori. Lani smo z DZZŽ LJ govorili o ozaveščanju glede papig in tako je nastal ta članek, mišljena pa je tudi priprava drugega gradiva, kar pa želim nadaljevati letos, saj imam nekaj idej, zato se v kratkem oglasim. Ker vidim, da Ronja in Boba ravno tako delujeta v ozaveščevalni smeri, razmišljam, da se malo povežemo in kaj pripravimo, ampak še nekaj obveznosti me čaka, potem pa na juriš mižikanje.

A, tukaj si! :-)

Lahko, seveda. Jaz sem sicer čezmejna, ampak z veseljem kaj pomagam. Se lahko mogoče kar po ZS zmeniva.
Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Še nekaj več o skobčevkah Empty Re: Še nekaj več o skobčevkah

Objavlja  Happybirds Ned 08 Jul 2012, 08:32

Joško, sem pustila, da je članek ves ta čas govoril namesto mene nasmeh, se bom pa potrudila nekoliko več aktivirati na forumu, v kolikor mi bo čas dopuščal, čeprav mi je ljubša prva oblika sporočanja, vendar preko foruma res lahko še malo več podebatiramo in si izmenjamo mnenja ter pomagamo. Ronja, zmenjeno mižikanje!
Happybirds
Happybirds
Član
Član

Število prispevkov : 29
Datum registracije : 31/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Še nekaj več o skobčevkah Empty Re: Še nekaj več o skobčevkah

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu