PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

knjiga

3 posters

Go down

knjiga Empty knjiga

Objavlja  doberman Sob 24 Nov 2012, 09:27

Živjo doma sem med prebiranjem knjig našel knjigo
Marko Prašnikar- KANARČKI
Mi lahko kdo pove kaj več o tej knjigi?, knjiga se mi zdi zelo poučna.
doberman
doberman
Član
Član

Število prispevkov : 289
Datum registracije : 04/12/2011
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

knjiga Empty Re: knjiga

Objavlja  Gost Sob 24 Nov 2012, 09:35

Zakaj jo pa ne prebereš, če si jo že našel?? zavijanje z očmi
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

knjiga Empty Re: knjiga

Objavlja  Alojzij Sob 24 Nov 2012, 10:12

doberman je napisal/a:Živjo doma sem med prebiranjem knjig našel knjigo
Marko Prašnikar- KANARČKI
Mi lahko kdo pove kaj več o tej knjigi?, knjiga se mi zdi zelo poučna.

Veseli me za odkritje Prašnikarjeve knjige Kanarčki iz leta 1983. Knjiga je edini dosedanji obsežen priročnik o spoznavanju osnov vzreje barvnih kanarčkov. V enem od člankov na forumo sem ta priročnik imenoval Aabecednik in Katekizem slovenskih ptičarjev. Toplo ti priporočam, da ga začneš študirati in ne samo brati. S tem ti hočem reči, da ti najbrž nekatere stvari ne bodo takoj jasne, če še ne poznaš široko barvno paleto kanarčkov.
Vse zapletene izraze in pomene iz teksta si izpiši, da ti bomo na forumu razložili na morda bolj preprost način.
Večji del genetike, prehrane, bolezni in oskrbe, ki je opisana v tej knjigi velja tudi za druge ptice. nasmeh nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

knjiga Empty Re: knjiga

Objavlja  doberman Sob 24 Nov 2012, 10:36

Resje, ob hitrem prebiranju in listanju strani sem opazil da je kanarček oz. kanarčki zelo dobro opisani, vse o vsem.
Sem kar začudeno gledal ko sem jo našel na polici kjer so knjige, ki se jih v 16 letih enkrat nisem dotaknil.
doberman
doberman
Član
Član

Število prispevkov : 289
Datum registracije : 04/12/2011
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

knjiga Empty Re: knjiga

Objavlja  Gost Sob 24 Nov 2012, 20:06

Jaka, sigurno to nekaj pomeni in knjiga ni brez razloga čakala tam nasmeh le v prave roke je morala pasti nasmeh
Zdaj pa res, kot ti je že g. Alojzij svetoval, pridno študiraj, in tudi na forum pošlji kakšne zanimive in koristne informacije mižikanje
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

knjiga Empty Re: knjiga

Objavlja  doberman Sob 24 Nov 2012, 21:20

jop
doberman
doberman
Član
Član

Število prispevkov : 289
Datum registracije : 04/12/2011
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

knjiga Empty Knjiga

Objavlja  Joško Sob 24 Nov 2012, 23:56

Ugotavljam, da smo v preteklosti o marsikaterem vprašanju v forumu že precej napisali. Med drugim lahko o Prašnikarjevi knjigi preberete tudi, če odprete spodnji prispevek:

http://www.pernati-prijatelji.com/t516-knjige-o-kanarckih?highlight=Kanar%C4%8Dki
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

knjiga Empty Re: knjiga

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu