PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video- orel

3 posters

Go down

 Video- orel Empty Video- orel

Objavlja  Alojzij Sre 19 Dec 2012, 08:35

Danes je po spletu zakrožil video, ki je razdelil komentarje o pristnosti posnetka. Kakšno je vaše mnenje o možnih podobnih tragičnih slučajih vprašaj nerodno nerodno

http://www.siol.net/novice/zanimivosti/2012/12/orel_video.aspx


Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

 Video- orel Empty Re: Video- orel

Objavlja  guest Sre 19 Dec 2012, 08:56

avatar
guest
Član
Član

Število prispevkov : 83
Datum registracije : 25/04/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

 Video- orel Empty Re: Video- orel

Objavlja  Gost Sre 19 Dec 2012, 08:57

malo čudno mi je vse skupaj, glede na to, da ima orel resnično dober vid, malčku pa se je samo obrazek videl iz debelega kombinezona, bolj mi deluje, kot da je vse skupaj dobro zrežirano šokiran nerodno zavijanje z očmi
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

 Video- orel Empty Re: Video- orel

Objavlja  lekovec Sre 19 Dec 2012, 09:07

ČE TOLE DRŽI.......,ŽIVA GROZA DA TE KAJ TAKEGA DOLETI.ČE PA JE FORA,JE PA ZELO NEOKUSNA ZA MOJ OKUS KAR SE TIČE OTROK.
lekovec
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

 Video- orel Empty Re: Video- orel

Objavlja  Gost Sre 19 Dec 2012, 19:06

Zlate orle se da dobro zdresirat, in ogromno let jih že uporabljajo jagri za lov na zajce in drugo malo divjad na "neskončnih" poljih, in če tam vidi zajca, ki se zakamuflira v okolico, bi tudi tega otroka dobro videl... tako da moje mnenje je, če ni že cel posnetek fake, je pa vodeno delo dresiranega orla, nikakor pa ne nezgoda. zavijanje z očmi
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

 Video- orel Empty Re: Video- orel

Objavlja  guest Sre 19 Dec 2012, 19:30

Zlati orel tako majhnega otroka kot je na posnetku z lahkoto odnese, vendar na temu posnetku je to zmontirano
Kopirano iz članka - http://www.globalmontreal.com/fake+video+showing+eagle+snatching+baby+in+montreal+goes+viral/6442775064/story.html

Both the eagle and the child were created in 3D animation and integrated in to the film afterwards, according to Centre NAD spokesperson, Claude Arsenault in a statement released Wednesday.

Analysis by the Global News team determined that while the video had been carefully constructed, it was a fake.

First: Montreal police confirmed on Wednesday morning that there have been no reports of such an incident, nor has a baby-snatching bird ever been reported by the local media.

Second: The video was shot when there was no snow - and there's plenty of it now. Surely if this had taken place weeks ago, someone would have heard of it?

Third: This the only video uploaded by 'MrNuclearCat' - and this person has not responded to any of the (numerous) media requests posted in the comments section.

Fourth: If you look at the shadows of the trees (especially those far from the dramatic scene of the bird and toddler), you'll see that they are at different angles.
avatar
guest
Član
Član

Število prispevkov : 83
Datum registracije : 25/04/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

 Video- orel Empty Re: Video- orel

Objavlja  Gost Sre 19 Dec 2012, 20:07

Saj vemo da ga lahko odnese, ampak zakaj bi ga? zelo vesel
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

 Video- orel Empty Re: Video- orel

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu