PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meta

2 posters

Go down

Meta Empty Meta

Objavlja  MetaO Čet 20 Dec 2012, 22:44

Prav lepo pozdravljeni, sem Meta iz Škofje Loke. V hiši nimamo pernatega prijatelja, vsako leto pa na vrtu hranimo zunanje ptice. Najprej smo imeli eno hišico, zadnjih nekaj let pa imamo dve. Ker sta moja starša še iz generacije, ko računalnik še ni bil v tako pogosti uporabi kot je danes, sta me prosila, če lahko na internetu pogledam, katere vrste ptic obiskujejo naši krmilnici. S pomočjo strani "pernati-prijatelji" smo prepoznali nam neznane vrste. Opise in slike sem sprintala na liste, da sta starša lahko prebrala tekste. Opazila sem, da sta nekatere opise posodila tudi svojim prijateljem. Hvala za lepo tekstovno in slikovno gradivo, dostopno na vaši strani.
Pozdrav iz Škofje Loke in lepe prihajajoče praznike!
MetaO
MetaO
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 28/11/2010
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Meta Empty Re: Meta

Objavlja  Alojzij Pet 21 Dec 2012, 07:16

MetaO je napisal/a:Prav lepo pozdravljeni, sem Meta iz Škofje Loke. V hiši nimamo pernatega prijatelja, vsako leto pa na vrtu hranimo zunanje ptice. Najprej smo imeli eno hišico, zadnjih nekaj let pa imamo dve. Ker sta moja starša še iz generacije, ko računalnik še ni bil v tako pogosti uporabi kot je danes, sta me prosila, če lahko na internetu pogledam, katere vrste ptic obiskujejo naši krmilnici. S pomočjo strani "pernati-prijatelji" smo prepoznali nam neznane vrste. Opise in slike sem sprintala na liste, da sta starša lahko prebrala tekste. Opazila sem, da sta nekatere opise posodila tudi svojim prijateljem. Hvala za lepo tekstovno in slikovno gradivo, dostopno na vaši strani.
Pozdrav iz Škofje Loke in lepe prihajajoče praznike!

Meta, podobnih člankov smo izredno veseli. Tvoje besede nam dajo potrditev o smiselnosti pisanja na forumu. Tisti, ki opazuje in pomaga pticam zunaj svojega doma je zame mnogo večji
"pernati prijatelj" od nas, ki smo pogosto preveč zagledani v svojega ljubljenčka v kletki.nasmeh nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Meta Empty Re: Meta

Objavlja  MetaO Sob 22 Dec 2012, 02:25

Hvala. Forum je pa vsekakor zelo zanimiv in uporaben.
MetaO
MetaO
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 28/11/2010
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Meta Empty Re: Meta

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu