PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012

2 posters

Go down

Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012 Empty Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012

Objavlja  Ptićar Pet 04 Jan 2013, 06:24

Čuo sam, da ima uvijek na ovi izložbi više od 10.000 kvalitetnijih ptica.
Ima tko ovde sa foruma iskustva sa ove izložbe? Dali je tko več posetio ovu izložbu u prošim godinama?


Ptićar
Ptićar
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012 Empty Re: Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012

Objavlja  Ptićar Pet 04 Jan 2013, 22:45

Evo tako, ja sam odlučio, da idem na ovu izložbu jer je otvorena danas i sutra pa da vidim što se može tamo kvalitetnog dobiti.

još link http://www.dkb-online.de/
Ptićar
Ptićar
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012 Empty Re: Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012

Objavlja  Gost Pet 04 Jan 2013, 23:32

Srečno pot Ptićar in sporoči kako je bilo... nasmeh
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012 Empty Re: Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012

Objavlja  Ptićar Sob 05 Jan 2013, 00:24

Idem sa kolima pa ču prolaziti Sloveniju oko 18 sati danas. Ima još 2 slobodnih mijesta i slobodno možete iči sa nama.
Ptićar
Ptićar
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012 Empty Re: Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012

Objavlja  Ptićar Tor 15 Jan 2013, 04:16

Evo, ja se vratio.
Prvo da kažem bio je dugi put ali isplatio se, 12.000 kaveza i oko nas sama divota.
Ptice koje nisam vidio još ni u Italiji ili Austriji pa isto na Balkanu. Vrhunski kvalitet i povoljne cene. Nas dvojica ja i Nevenko sa Srbije otišli smo prvi put na ovu izložbu i vraćamo se opet sledeče godine. Puno hvala i gospodinu Ivanu i Marku sa Slovenije koji su išli sa nama. Imali smo se baš fino.
Na granici nismo imali nikakvih problema i ptice su nama bile sve ok.
Sretna vama nova godina!
Srdaćan pozdrav svima
Ptićar
Ptićar
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012 Empty Re: Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012

Objavlja  koss Tor 22 Jan 2013, 07:38

Ptičar,podjeli to radost sa nama,dodaj koju fotku ovde na forum nasmeh
Jel bilo šta od egzota
koss
koss
Član
Član

Število prispevkov : 132
Datum registracije : 09/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012 Empty Re: Njemačka nacionalna izložba u Bad Salzuflenu 6.-8.1.2012

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu