PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

igračke

3 posters

Go down

igračke Empty igračke

Objavlja  nezy3 Pon 21 Jan 2013, 05:44

Ne vem, če smo že odprli temo o igračkah za kanarčke.... Ampak zanima me kakšne igračke so najbolj primerne za njih.
Moja dva imata tisto vrtečo stvarco, ki se jo nastavi na prečko in se vrti pa še gugalnico, ta jima je najbolj zanimiva. Imela sta tudi veliko drugih igrač a za njih nista pokazala nič zanimanja. Zakaj? Igrata pa se le enkrat na teden po največ 5 min. Kanarček
nezy3
nezy3
Član
Član

Število prispevkov : 22
Datum registracije : 18/01/2013
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

igračke Empty Re: igračke

Objavlja  nezy3 Pon 11 Feb 2013, 07:35

?
nezy3
nezy3
Član
Član

Število prispevkov : 22
Datum registracije : 18/01/2013
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

igračke Empty Re: igračke

Objavlja  Happybirds Pon 11 Feb 2013, 09:46

No, tuji viri oziroma izkušnje so vedno bolj zgovorni nasmeh, recimo tu http://www.parrotchronicles.com/features/littlebirdtoys/littlebirdtoys.htm .Tako kot npr. nekatere skobčevke ne zanimajo igrače ali pa minimalno, verjetno velja tudi za kanarčke, morda jima zadostuje družba drug drugega ali pa še malo razišči po netu, kaj kanarčkom bolj ustreza, saj so malce drugače "ustrojeni" kot papige nasmeh.
Happybirds
Happybirds
Član
Član

Število prispevkov : 29
Datum registracije : 31/05/2010

Nazaj na vrh Go down

igračke Empty Re: igračke

Objavlja  Rafko Tor 12 Feb 2013, 06:34

Kanarčki ne potrebujejo nobenih igrač, anpak prostorno kletko ,z več palčkam različnih debelin lp Rafko
Rafko
Rafko
Član
Član

Število prispevkov : 46
Datum registracije : 30/03/2010
Starost : 68

Nazaj na vrh Go down

igračke Empty Re: igračke

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu