PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nenavadno gnezdenje

2 posters

Go down

Nenavadno gnezdenje Empty Nenavadno gnezdenje

Objavlja  Joško Čet 23 Maj 2013, 07:06

Ta prispevek zagotovo ne sodi v kontekst večine razprav na forumu, vendar mi žilica ne da miru, da ne bi opisal nenavadno gnezdenje prostoživečih ptic. Danes popoldan sem na nogometnem igrišču v Dekanih opazil, da si je neznana ptica omislila gnezdo kar v kovinski ograji. Še bolj nenavadno je, da leži gnezdo najmanj 40 cm od vrha, sicer v cevi s premerom dveh col. Vidljivost je bila zategadelj slaba, zato nisem mogel prešteti vseh kljunov mladičev, ki so glasno prosili za hrano. Preseneča me, da sta si starša omislila gnezdo v skrajno motečem okolju, saj se od zgodnjih popoldanskih ur v bližini podijo za žogo številni nadebudni nogometaši.

Menim, da ste tudi vi kdaj opazili gnezdo na nenavadnem mestu v naravi, zato vas izzivam, da nam ga (jih) opišete.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nenavadno gnezdenje Empty Re: Nenavadno gnezdenje

Objavlja  LIŠČEK01 Čet 23 Maj 2013, 23:38

Letos je gnezdila bela pastirica tik ob dimniku. Vsi mladiči so popadli ven, a si bili stari že kake 3 tedne. Že letajo okoli hiše.
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu