PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dicna

3 posters

Go down

dicna Empty dicna

Objavlja  dicna Čet 23 Maj 2013, 23:02

Pozdravljeni nasmeh
Moje ime je Polonca Jurgec in prihajam iz okolice Vodic. Moja zgodba je taka:
Ko sva se z možem preselila v svojo hišo, sva začela razmišljati o eni živalci. Ker nama ni do tega da bi imela psa ali mačka sva enkrat čisto slučajno
zavila v eno od zoo trgovin. Postala sva lastnika paru avstalskih zebric. Luškana mala in živahna stvarca. Vendar sva vedela da to ni to kar sva si želela. Ponovno
sva zavila v zoo trgovino in kupila ninfo Poldeta Nimfa 3. Zelo sva bila zadovljna da je hiša postala bolj živahna. Vendar ker je bila ptica kupljena v trgovini ima tudi svoje slabosti. Noče se božati, cartati,... Nekaj mesecev sva imela doma tri ptice. Saj ne da sva se naveličala zebric, toda...Zebrice sva oddala v dobre roke. Ker pa veva da je bolje če ima ptica družbo sva se pri rejcu pozanimala za velikega aleksandra Aleksander 4. Sedaj ga čakava in upam da bova kmalu postala ponosna lastnika te čudovite ptice.

toliko na kratko o meni mižikanje
dicna
dicna
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 27/01/2013
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

dicna Empty Re: dicna

Objavlja  nixi Pon 27 Maj 2013, 22:49

Pozdravljena

Lepo, da bi radi Poldetu priskrbeli družbo, saj je to za njegovo dobro počutje zelo pomembno. Žal pa veliki aleksander ni primerna družba za nimfo, tako nimfe kot aleksandri potrebujejo družbo iste vrste, najbolje nasprotnega spola. Prosim premislite in svoji nimfi raje privoščite družbo druge nimfe, ker boste drugače imeli dva osamljena ptička.
nixi
nixi
Član
Član

Število prispevkov : 94
Datum registracije : 03/05/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

dicna Empty Re: dicna

Objavlja  Residentgta Čet 13 Jun 2013, 18:08

nixi je napisal/a:Pozdravljena

Lepo, da bi radi Poldetu priskrbeli družbo, saj je to za njegovo dobro počutje zelo pomembno. Žal pa veliki aleksander ni primerna družba za nimfo, tako nimfe kot aleksandri potrebujejo družbo iste vrste, najbolje nasprotnega spola. Prosim premislite in svoji nimfi raje privoščite družbo druge nimfe, ker boste drugače imeli dva osamljena ptička.






Ni glih tko hehe, moja nimfa ma za družbo vrabce  zelo vesel  No ja sam ta ptiček je tako navajen (ma skos žurke na balkonu)  nasmeh
Residentgta
Residentgta
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 9
Datum registracije : 13/06/2011
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

dicna Empty Re: dicna

Objavlja  dicna Čet 13 Jun 2013, 20:34

Najin Polde je dobil pred 14 dnevi družbo - velikega aleksandra - Makija. Moram rečt da me je bilo na začetku kar malo strah kako se bosta ujela. toda sem pozitivno presenečena. en z drugim se kar ujameta, vendar morata biti narazen, ker drugače je takoj dretje zelo vesel.
Ko je Maki izpuščen iz kletke Polde izkoristi gužvo in gre "krat" hrano k Makiju. 
Moram reči da se ob tem prav pošteno zabavava ko ju opazujeva.



Nimfa 3  Aleksander 5
dicna
dicna
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 27/01/2013
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

dicna Empty Re: dicna

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu