PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj Jaka

Go down

Moj Jaka Empty Moj Jaka

Objavlja  tamariska Tor 28 Maj 2013, 08:10

Zdravo. jaz sem pa prvič sploh na katerem forumu. In sem prišla k ljubiteljem senegalcev. Ker ga imam tudi jaz. Ime mu je JAKA. Star je 30 let in z mano je že 27 let. V družini si je izbral mene, tako ga lahko le jaz crklajm in božam. Vidim, da vas zanima tuširanje. Moj za to poskrbi sam, vsak teden enkrat, hoče pa imeti velik kozarec vode, v katerega se namaka. Oponaša moj smeh in nekatere žvižge s telefona. Ali ima kdo senegalčka, ki tudi govori? Jaz sem dobila 3 leta starega in nikoli se ni naučil govoriti, kar me ne moti, ker je v svoji predanosti in zaljubljenosti tako čudovit. Po videzu se mu sploh ne pozna, da je tako star, še vedno je zelo lep. Sem pa pred leti zamenjala kletko in nisem bila pozorna, da so pretanke palčke, tako ima sedaj težave z eno nogico. vendar se je pustil naučiti, da jo lepo postavi. sem vrnila stare, različno debele in debelejše palčke v kletko. obožuje malinovec. V stiku z mačkom je Jaka glavni in naš mačkon ga upošteva.Vidim, da ima vsak kakšne navade. moj obožuje koruzni storž, prime ga z eno tačko in ga celega olupi... skratka, z njim ni nikoli dolgčas. Lep in prisrčen pozdrav vsem.



tamariska
tamariska
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 22/05/2013
Starost : 65

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics
» Jaka

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu