PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kljuvanje noge

Go down

Kljuvanje noge Empty Kljuvanje noge

Objavlja  boruttdi Ned 16 Jun 2013, 22:29

Pozdravljeni!

Naš kanarček si je začel kljuvati nogo na kateri nima obročka in mu je ta zatekla in pordela. Sumim da bi šlo za kakšno okužbo kože na nogi, ker ga verjetno srbi. Kanarček se kopa v vodi iz kuhinjske pipe, čisti se mu redno vsak tretji dan in enkrat tedensko spušča ven.

Če je imel kdo podobno izkušnjo in ali bi mi znal kdo svetovati, ga lepo prosim za nasvet.

Hvala.

Lep pozdrav.
boruttdi
boruttdi
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 16/06/2013
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu