PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palice

3 posters

Go down

Palice Empty Palice

Objavlja  Jana Sre 24 Mar 2010, 22:42

Zanima me, kakšna je najprimernejša debelina (premer) palic za amadine?
V kletki imam lesene palice treh različnih debelin in različnih površin (gladke in rebraste). Ker vem, kako pomembno je zdravje nog pri pticah, bi jim rada zagotovila čim boljše pogoje. Hvala za odgovor! mižikanje
Jana
Jana
Član
Član

Število prispevkov : 153
Datum registracije : 24/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Palice Empty Re: Palice

Objavlja  Miki-Kodeljevo Sre 24 Mar 2010, 23:29

Za debelino palic mislim da ni merila katere naj bi bile najprimewrnejš, definitivno pa čim bolj različne debeljine da se noge različno oprijemljejo. Priporočam pa če je le možno da se palice naberejo v naravi in narežejo samo na mere. Natur les je še vedno boljši in cenejši od umetno strojno obdelanih palic.
Miki-Kodeljevo
Miki-Kodeljevo
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 487
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

Palice Empty Re: Palice

Objavlja  Jana Sre 24 Mar 2010, 23:40

Hvala za odgovor! nasmeh
Se bom odpravila malo v gozd po palice. Je mogoče pomembno od katerega drevesa oz. rastline so palice (so kakšne slučajno škodljive/strupene)?
Jana
Jana
Član
Član

Število prispevkov : 153
Datum registracije : 24/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Palice Empty Re: Palice

Objavlja  Miki-Kodeljevo Čet 25 Mar 2010, 00:16

Jaz uporabljam lesko, jelšo, bezeg, hrast, bukev in mislim da je to dovolj velik izbor.
Miki-Kodeljevo
Miki-Kodeljevo
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 487
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

Palice Empty palice

Objavlja  darkoza Čet 25 Mar 2010, 06:52

jaz uporabljam leskove , malo postrgam lubje da ni pregladka,debelina palčk pa je bolje da je tako debela da jo ptica ne objame s krempeljčki,tako da kadar skače vedno čvrsto stisne krempeljčke ob-v - les in tako si sproti brusi nohte.na plastičnih ali pretankih pa imajo ptice dolge nohte in jih je treba odstrišti
darkoza
darkoza
Član
Član

Število prispevkov : 24
Datum registracije : 27/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Palice Empty Re: Palice

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu