PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Administrator oz. moderator

2 posters

Go down

Administrator oz. moderator Empty Administrator oz. moderator

Objavlja  Maja Sre 06 Nov 2013, 08:31

Lep pozdrav vsem članom!

Kot ste najbrž že sami opazili, nisem več aktivna na forumu in se bolj poredko oglasim, da kaj uredim, zato bi rada prosila, da mi kdo priskoči na pomoč in mi pomaga voditi oz. urejati forum. Če je kdo, ki se znajde po forumih in računalniškem 'svetu' ter ima voljo in motivacijo, naj mi javi. zelo vesel

Pa lep večer še naprej!
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Administrator oz. moderator Empty Re: Administrator oz. moderator

Objavlja  jackec Sob 09 Nov 2013, 01:30

Smo opazili,Ja....vendar opažamo da je tudi drugih precej manj se sploh ne marajo več mešat
jackec
jackec
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 60

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu