PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oddaja o živalih

2 posters

Go down

Oddaja o živalih Empty Oddaja o živalih

Objavlja  monika.kanarcek Tor 19 Nov 2013, 06:26

pozdravljeni, oče mi je danes omenil, da je v preteklih dneh na televiziji gledal oddajo o živalih kjer je bil predstavljen tudi rejec ptic.
Žal se več ne spominja točno na katerem kanalu in kdaj je to gledal. Ali je kdo izmed vas gledal pred kratkim takšno oddajo kjer bi bili predstavljeni slovenski gojitelji ptic? Verjetno je šlo za gojitelja kanarčkov ali pa skobčevk.

Vnaprej hvala za pomoč.

Monika
monika.kanarcek
monika.kanarcek
Član
Član

Število prispevkov : 42
Datum registracije : 21/02/2012

Nazaj na vrh Go down

Oddaja o živalih Empty Re: Oddaja o živalih

Objavlja  vesnula Čet 28 Nov 2013, 17:50

katerih ptic-janko čuš redi sive žakoje
vesnula
vesnula
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 01/10/2013
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu